Tłum prowadzących TRACI PRACĘ w Dzień dobry TVN! Rozenek, Woźniak-Starak, Ohme... Kto jeszcze?

i

Autor: AKPA

Pracownik stacji ujawnia!

Była prowadząca "Dzień Dobry TVN" przejdzie do Polsatu?! Podobno rozmowy już się odbyły. Jest jedno "ale"

2023-07-04 13:27

Nie milkną echa głośnych zwolnień w programie "Dzień Dobry TVN". Z pracą pożegnały się między innymi: Małgorzata Rozenek-Majdan, Anna Kalczyńska czy Małgorzata Ohme. Wiele wskazuje jednak na to, że jedna z nich długo na brak pracy narzekać nie będzie. Konkurencja już ostrzy sobie na nią zęby. Podobno pierwsze rozmowy z Polsatem już się odbyły!

Zwolnienia w "Dzień dobry TVN" były szokiem nie tylko dla widzów, ale okazuje się, że także dla niektórych prowadzących. Z popularnym programem porannym pożegnały się jego największe gwiazdy: Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Rozenek-Majdan, Anna Kalczyńska, Małgorzata Ohme i Andrzej Sołtysik. Wiele wskazuje na to, że jedna z nich lada moment przejdzie do Polsatu.

Była prowadząca Dzień Dobry TVN z nową pracą?! Trwają rozmowy

Jak donosie serwis "Pudelek" do Polsatu może przejść jedna z prowadzących. Chodzi tu o Małgorzatę Ohme. Podobno rozmowy z dziennikarką już trwają.

- To prawda, Ohme była na Ostrobramskiej - zdradza pracownik stacji. Miała tu już spotkanie z kierownictwem kanałów tematycznych i podobno przedstawiła kilka pomysłów na nowe programy, skierowane oczywiście głównie do kobiet. - mówi "Pudelkowi" pracownik Polsatu.

Jest jednak jedno "ale", bowiem Małgorzata Ohme jest również związana z serwisem "Onet", a jak wiadomo "słoneczna stacja" związana jest z innym portalem.

- Na przeszkodzie może jednak stanąć fakt, że Ohme jest związana z Onetem, a u nas w Grupie jest inny duży portal - dodaje informator.

Zobacz poniższą galerię: Tłum prowadzących TRACI PRACĘ w "Dzień dobry TVN"! Rozenek, Woźniak-Starak, Ohme... Kto jeszcze

Małgorzata Ohme traktuje rozwód jak porażkę? „Często szewc bez butów chodzi”
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany