Kolejne zmiany w Dzień dobry TVN. Okazuje się, że zwolnienia to dopiero początek

i

Autor: MATEUSZ GROCHOCKI/Dzien Dobry TVN/East

DD TVN zaskakuje

Kolejna rewolucja w TVN. Zmian w "Dzień dobry TVN" ciąg dalszy. Okazuje się, że zwolnienia to dopiero początek

2023-07-02 13:07

Zmiany w "Dzień dobry TVN" odbiły się echem w mediach. Teraz okazuje się, że zwolnienia prowadzących DD TVN to był dopiero początek metamorfozy, jaka dokonuje się w programie śniadaniowym. Tym razem chodzi o wnętrze studia, w którym nagrywany jest poranny format TVN. Studio ma przejść gruntowny remont. Widzowie z pewnością będą zaskoczeni!

Zwolnienia w "Dzień dobry TVN"

Zwolnienia w "Dzień dobry TVN" były szokiem nie tylko dla widzów, ale okazuje się, że także dla niektórych prowadzących. Oświadczenie o zmianach w DD TVN zostało opublikowane późnym wieczorem w czwartek, 22 czerwca. Z popularnym programem porannym pożegnały się jego największe gwiazdy: Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Rozenek-Majdan, Anna Kalczyńska, Małgorzata Ohme i Andrzej Sołtysik. Kiedy informacja wyciekła do mediów, jedną z pierwszych prowadzących, które zabrały głos w tej sprawie była Anna Kalczyńska. Dziennikarka nie kryła żalu, że sprawy potoczyły się w ten sposób. "Zostawiłam w tym programie swoje serce i głowę, lojalność i wierność, pasję i zaangażowanie [...] Czy mi smutno? No pewnie, kiedy kochało się swoją pracę, jak ja - musi być smutno" - napisała na Instagramie Kalczyńska.

Wiadomo, że Agnieszka Woźniak-Starak i Małgorzata Rozenek-Majdan mogą liczyć na dalsze zatrudnienie w stacji TVN. „Trzymamy kciuki za Agnieszkę Woźniak-Starak, na którą czeka kolejny projekt w naszej stacji, oraz rolę prowadzącej podczas najważniejszych wydarzeń telewizyjnych. Małgosi Rozenek-Majdan w imieniu całej redakcji życzymy kolejnych zawodowych sukcesów. Już wkrótce poinformujemy o jej nowym programie" - pisano kilka dni temu w oświadczeniu. Teraz okazuje się, że zmiany w "Dzień dobry TVN" na tym się nie zakończą. 

Kolejne zmiany w "Dzień dobry TVN". Widzowie zobaczą odmienione studio

Jak podaje portal Wirtualne Media, studio DD TVN przejdzie gruntowny remont.  Będzie to największa tego typu zmiana na przestrzeni ostatnich lat. - W "Dzień dobry TVN" zaplanowano pierwsze tak duże zmiany od lat. Remont obejmie nie tylko wymianę mebli oraz dodatków, ale także całkowite przearanżowanie studia - poinformował pracownik stacji w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl. Podobno wnętrza studia na rogi Hożej i Marszałkowskiej mają zostać całkowicie przearanżowane, a na widzów czeka niespodzianka. 

Sonda
Czy decyzja o zwolnieniach tych konkretnych osób z "Dzień dobry TVN" była słuszna?
Tłum prowadzących TRACI PRACĘ w "Dzień dobry TVN"! Rozenek, Woźniak-Starak, Ohme... Kto jeszcze?
Listen on Spreaker.