Agnieszka Woźniak-Starak  Małgorzata Rozenek

i

Autor: Akpa/EastNews

Zaskoczeni?

Woźniak-Starak i Rozenek-Majdan już nie płaczą po zwolnieniu. Wiemy, jakie programy poprowadzą!

2023-06-27 4:37

Coś się kończy, coś zaczyna. Agnieszka Woźniak-Starak (45 l.) i Małgorzata Rozenek-Majdan (45 l.) nie płakały długo po tym, jak straciły pracę w „Dzień dobry TVN". Każda z nich dostała nowy program. Według naszych ustaleń będą to formaty, które są oczkiem w głowie Lidii Kazen (47 l.), nowej dyrektor programowej stacji. Dlatego też nie oszczędzała na wynagrodzeniach.

Wiadomość o zwolnieniu prowadzących popularnej śniadaniówki wstrząsnęła nie tylko widzami, ale i samymi zainteresowanymi, którzy nie spodziewali się, że na chwilę przed zakończeniem sezonu telewizyjnego zostaną bez pracy. Okazuje się, że nie wszyscy. 

Agnieszka Woźniak-Starak i Małgorzata Rozenek-Majdan dostały nowe programy

W swoim oświadczeniu TVN podkreślił, że dwie gwiazdy mogą liczyć na dalsze zatrudnienie. „Trzymamy kciuki za Agnieszkę Woźniak-Starak, na którą czeka kolejny projekt w naszej stacji, oraz rolę prowadzącej podczas najważniejszych wydarzeń telewizyjnych. Małgosi Rozenek-Majdan w imieniu całej redakcji życzymy kolejnych zawodowych sukcesów. Już wkrótce poinformujemy o jej nowym programie" - mogliśmy przeczytać.

Według naszych informacji dla Małgosi szykowany jest program „Bitwa o gości", w którym czterech właścicieli pensjonatów, zajazdów, hoteli czy kempingów, będą nawzajem odwiedzać i testować prowadzone przez siebie miejsca. Program już był hitem w dziesięciu krajach, niewykluczone, że i w Polsce zaskoczy. A co z Agnieszką? Dla niej stacja ma „The Traitors", program inspirowany grą Mafia, w której uczestnicy potajemnie dzielą się na „lojalnych" i „zdrajców". Ich misją jest ukończenie serii wyzwań, a tym samym zdobycie nagrody pieniężnej.

Rozenek-Majdan i Woźniak-Starak za jeden sezon mogą zgarnąć nawet po 300 tys. zł.

Tłum prowadzących TRACI PRACĘ w "Dzień dobry TVN"! Rozenek, Woźniak-Starak, Ohme... Kto jeszcze?
Sonda
Czy decyzja o zwolnieniach tych konkretnych osób z "Dzień dobry TVN" była słuszna?
Listen on Spreaker.