Ma doświadczenie

Wielka sensacja! Były stażysta TVN następcą Łukasza Nowickiego w Pytaniu na śniadanie?!

2023-06-29 17:08

Łukasz Nowicki zakończył współpracę z programem "Pytanie na śniadanie" w TVP. Aktor przez lata był jedną z twarzy śniadaniówki, ale wszystko, co dobre, kiedyś się kończy. Ruszyła giełda nazwisk. Kto zastąpi Łukasza Nowickiego? Wygląda na to, że szykuje się wielka sensacja. Jak donoszą media, to były stażysta TVN ma być następcą Łukasza Nowickiego w "Pytaniu na śniadanie". Chodzi o Mateusza Szymkowiaka. Dziennikarz ma już pewne doświadczenie w śniadaniówce. Kim jest Mateusz Szymkowiak, były stażysta TVN, a obecnie TVP?

Łukasz Nowicki odchodzi z "Pytania na śniadanie". Zastąpi go Mateusz Szymkowiak?

Mateusz Szymkowiak zastąpi Łukasza Nowickiego na stanowisku prezentera w programie "Pytanie na śniadanie" w TVP?! Pozornie brzmi to sensacyjnie, choćby dlatego, że dziennikarz miał przeszłość w konkurencyjnej stacji TVN, ale przecież 36-latkowi zdarzało już się prowadzić śniadaniówkę w TVP.  Jak donosi portal Świat Gwiazd, to właśnie Mateusz Szymkowiak jest poważnie brany pod uwagę jako potencjalny następca Łukasza Nowickiego. - Jest bardzo doświadczony w prowadzeniu programów na żywo. Prowadził wielokrotnie "Pytanie na śniadanie" w zastępstwie za swoich kolegów - wskazała w rozmowie z portalem osoba związana z TVP. Na Woronicza mają także trwać poszukiwania partnera dla innej gwiazdy "Pytania na śniadanie" Anny Popek. - Programy śniadaniowe mają to do siebie, że widzowie przyzwyczajają się do par prowadzących i nie lubią zmian. Są tacy, którzy włączają poranny program dla konkretnych osób. Anna Popek wprowadziła sporo zamieszania swoim pojawieniem się w "Pytaniu na śniadanie" i jak widać, żadna z prezenterek nie chce jej oddać swojego partnera - zdradził informator Świata Gwiazd.

Kim jest Mateusz Szymkowiak? Do TVN trafił, gdy miał 14 lat

Mateusz Szymkowiak z niejednego dziennikarskiego pieca chleb jadł. Kim jest Mateusz Szymkowiak, który może zastąpić Łukasza Nowickiego w "Pytaniu na śniadanie"? Złośliwi w TVP wypominają mu przeszłość w TVN, ale robią to raczej z przymrużeniem oka, bo obecny gwiazdor Telewizji Polskiej przy Wiatracznej terminował jako stażystka, gdy miał 14 lat. Pracował wówczas przy programie "Chwila prawdy". Poważną karierę Mateusz Szymkowiak zaczął w telewizji Viva. Już jako 20-latek trafił do TVP. Pochodzący ze Skarżyska-Kamiennej 36-letni obecnie dziennikarz pojawiał się już w "Pytaniu na śniadanie" na zastępstwach. Wiele wskazuje na to, że wkrótce trafi do programu już na "pełen etat". Na razie widzowie TVP Mateusza Szymkowiaka kojarzą głownie z programów "The Voice of Poland"i "Lajk!". Prezenter prowadził także Wakacyjną trasę dwójki. Podawał też polskie punkty na festiwalu Eurowizji. W naszej galerii prezentujemy zdjęcia Mateusza Szymkowiaka i Łukasza Nowickiego.