Łukasz Nowicki i Aleksandra Rosiak

i

Autor: AKPA

Znamy szczegóły!

Łukasz Nowicki znika z "Pytania na śniadanie". Wielka zmiana w popularnej śniadaniówce. Wiemy, co dalej z ulubieńcem widzów

2023-06-27 21:21

Łukasz Nowicki (49 l.) to jeden z ulubionych prezenterów "Pytania na śniadanie". Aktor od 13 lat prowadzi poranne pasmo TVP2, a od 11 lat jest gospodarzem popularnego teleturnieju "Postaw na milion". Ulubieniec publiczności właśnie potwierdził, że odchodzi z popularnej śniadaniówki. Co skłoniło go do takiej zmiany? poznajcie szczegóły!

Jeszcze kilka dni temu snuliśmy przypuszczenia, czy jest szansa na to, aby poranne pasmo Dwójki prowadził męski duet w składzie Łukasz Nowicki i Tomasz Wolny. Panowie zadebiutowali w takim składzie w Dzień Ojca, czyli 23 czerwca, i wielu widzom bardzo spodobał się ten duet. Wielu z nich życzyło sobie nawet, by tak pozostało. Niestety okazuje się, że nie ma szans na dłuższą współprace obu panów, a przynajmniej nie w "PnŚ". Łukasz Nowicki zdecydował się bowiem odejść z programu. 

Łukasz Nowicki odchodzi z "Pytania na śniadanie"

Szczątkowe informacje obiegły media kilka godzin temu, teraz jest już wszystko jasne. Teraz Łukasz Nowicki zamieścił informację swoim odejściu z porannego programu na Instagramie. We wpisie wyjaśnił fanom powody swojej decyzji. "Po 13 latach zdecydowałem się odejść z Pytania na Śniadanie. To był piękny czas, pełen cudownych, zabawnych i wzruszających momentów. Ale czas poszukać nowych wyzwań" - czytamy w poście. Następnie gwiazdor wyjaśnił, że chce skupić się teraz na autorskim projekcie oraz pracy w teatrze. Dodał również że, zależy mu także na tym, by mieć więcej czasu dla bliskich

Nowicki wyjaśnia powody swojego odejścia

"Za kilka dni kończę 50 lat, a za wiekiem idą przemyślenia, podsumowania. Nie jest prawdą, jak czytam, że czekają na mnie nowe rozrywkowe projekty. Prawdą jest, że chcę więcej czasu poświecić rodzinie, podcastowi „Z Nowickim Po Drodze” i teatrowi. Teatrowi który zawsze był dla mnie miejscem zawodowo najważniejszym" - napisła aktor, wyjaśniając powody swojej decyzji. Pod koniec wpisu podziękowałem ekipie programu, współprowadzącym oraz, przede wszystkim, widzom, którzy jak stwierdził, nadawali sens jego pracy. "Dziękuje caaaaałej ekipie PNŚ (...). Ale przede wszystkim dziękuje Wam KOCHANI widzowie . Wasza serdeczność , ciepło , wsparcie , akceptacja nadawały sens tej pracy. Przepraszam za parę błędów, ale w programie NA ŻYWO takie się zdarzają. Ściskam Was!!!!" - zakończył swój wpis aktor. 

Łukasz Nowicki: Mam problemy z pamięcią. Nie wiem o czym rozmawiałem pół godziny temu
Sonda
Którego z prowadzących "Pytanie na śniadanie" lubisz najbardziej?