Halina Mlynkova, Łukasz Nowicki, Piotr Nowicki

i

Autor: AKPA / Podsiebierska

Do kogo jest bardziej podobny?

Syn Mlynkovej i Nowickiego skończył 19 lat! Dziennikarz pokazał, jak wygląda Piotruś

2023-01-24 11:00

Łukasz Nowicki (50 l.) opublikował na Instagramie zdjęcie starszego dziecka. Owoc jego miłości z Haliną Mlynkovą (46 l.) skończył właśnie 19 lat. Dumny tata pokazał, jak wygląda Piotruś. "Stałeś się, synku, fantastycznym, wrażliwym, młodym mężczyzną!" - chwali się dziennikarz.

O Łukaszu Nowickim pisze się dziś głównie za sprawą jego występów w "Pytaniu na Śniadanie". Jakiś czas temu dał się na wizji zahipnotyzować, a w miniony poniedziałek wdał się w dyskusję z gośćmi na temat tego, czy osoby pełnoletnie powinni mieć przyzwolenie na picie alkoholu na studniówce. Choć był zdania, że w wieku 18 lat każdy człowiek staje się samodzielny i odpowiada za swoje decyzje, ciekawe, czy miał takie samo podejście do swojego pierworodnego, która właśnie skończył 19 lat. Dziennikarz złożył synowi życzenia i opublikował jego nowe zdjęcia.

Syn Haliny Mlynkovej i Łukasza Nowickiego skończył 19 lat! Dziennikarz pokazał, jak wygląda Piotruś

Piotr Nowicki to owoc związku Łukasza Nowickiego z Haliną Mlynkovą. Dziennikarz i piosenkarka byli małżeństwem w latach 2003-2012. Choć łączyło ich tak wiele, często pojawiali się razem na publicznych wydarzeniach i opowiadali o uczuciu, jakie jest między nimi, dziś ich kontakt sprowadza się tylko do omawiania spraw związanych z synem, który właśnie skończył 19 lat.

- Mój syn Piotrek kończy dziś 19 lat! Ostatnie „ście”. Stałeś się, synku, fantastycznym, wrażliwym, młodym mężczyzną! Jestem z ciebie dumny! - możemy przeczytać pod instaramowym wpisem prezentera "Pytania na Śniadanie".

Jak można było się spodziewać, post Nowickiego spotkał się z pozytywnym odbiorem jego fanów, którzy ochoczo składali solenizantowi życzenia. Niektórzy byli w szoku i rozprawiali na temat czasu, który płynie tak szybko.

- Piękna "mieszanka" mamy i taty, gratulacje!

- Jaki on już duży!

Do kogo Piotr Nowicki jest bardziej podobny?

Sonda
Udostępniasz w Internecie zdjęcia swoich dzieci?

Czy nie wymagasz od siebie zbyt wiele?

Posłuchaj, jak wyznaczać sobie cele, aby być SZCZĘŚLIWYM!

Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają