Była żona Bartosza Żukowskiego poślubiła byłego męża Kasi Kowalskiej

i

Autor: AKPA/Kurnikowski

Kto by pomyślał!

Była żona Bartosza Żukowskiego poślubiła byłego ukochanego Kasi Kowalskiej. Mówi o "przemocowym związku"!

2022-10-05 8:36

Ewa Coll (49 l.) i Bartosz Żukowski (47 l.) byli małżeństwem przez kilka lat. Doczekali się nawet córki, Poli (13 l.). Niestety, ich miłość nie przetrwała próby czasu. Niedawno Coll poślubiła Kostka Yoriadisa (59 l.), byłego ukochanego Kasi Kowalskiej (49 l.). W ostatniej rozmowie z "Twoim Imperium" Coll opowiedziała nieco więcej o nowej relacji. Nie przepuściła okazji, żeby wbić szpilę Żukowskiemu.

Związek Coll z Żukowskim

Bartosz Żukowski i Ewa Coll tworzyli małżeństwo przez kilka lat. Para doczekała się nawet córki, Poli, która przyszła na świat w 2009 roku. Niestety, ich miłość nie przetrwała próby czasu. W 2015 roku Ewa Coll złożyła papiery rozwodowe. Przez dłuższy czas w mediach można było przeczytać, że postępowanie nadal trwa i rozwód nie został jeszcze sfinalizowany. Para rozwodziła się w atmosferze kontrowersji. Żukowski zadłużył swoją żonę na kilkadziesiąt tysięcy złotych, o czym Coll otwarcie mówiła w mediach. Kobieta była zmuszona zapłacić za leasing auta "Waldusia", a potem uregulować czynsz za mieszkanie, którego Żukowski nie płacić od czterech lat. Już wtedy Coll zdradziła, że uciekła wraz z Polą przez przemoc. Co więcej, Żukowski żądał od niej alimentów, a sam (jak relacjonowała Coll) nie płacił na ich córkę… 

Wygląda jednak na to, że parze udało się wreszcie zakończyć swoje małżeństwo, bo Ewa Coll pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem ze ślubu z… Kostkiem Yoriadisem, byłym ukochanym Kasi Kowalskiej.

Była żona Bartosza Żukowskiego wbija mu szpilę. "Byłam w przemocowym związku"

W ostatnim wywiadzie z tygodnikiem "Twoje Imperium" Ewa Coll rozpływała się nad nowym mężem i zdradziła nieco więcej na temat poprzedniego małżeństwa. Jak powiedziała, był to "przemocowy związek".

- Poznaliśmy się, gdy byłam jeszcze w przemocowym związku i dopiero co złożyłam pozew rozwodowy. Spodobaliśmy się sobie, ale jako osoba "zajęta" nie byłam w kręgu zainteresowań Kostka. Spojrzał na mnie inaczej dopiero, gdy poznał moją historię. Pomagał mi, radził i pocieszał kosztem swojego życia. Zrezygnował z wielu swoich planów, nawet z nagrania płyty, by zaopiekować się mną, moją córką i moim psem - czytamy w "Twoim Imperium"

Kobieta nie przepuściła okazji, żeby wbić szpilę Żukowskiemu.

- Kostek to solidna firma, człowiek z zasadami, zdecydowany, dbający o rodzinę. Przypomina mi mojego tatę. Cieszę się, że to on będzie dla mojej córki wzorem mężczyzny, który daje bliskim poczucie bezpieczeństwa, nie jest rozchwiany, ani histeryczny i nie mści się. To bardzo ważne, by Pola w przyszłości umiała rozpoznać wartościowego człowieka - podsumowała.

Kostek Yoriadis w tym samym wywiadzie dodał, że jest ogromnym szczęściarzem i dzięki Ewie jego życie w końcu nabrało pełnego kształtu.

Sonda
Czy uważasz, że medialny związek to dobry pomysł?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany