Była żona Macieja Kurzajewskiego zakpiła z Kasi Cichopek

i

Autor: AKPA/Piętka, Baranowski

Będzie awantura?

Była żona Macieja Kurzajewskiego zakpiła z Kasi Cichopek. Poszło o niewinny komentarz

2022-09-23 13:28

Paulina Smaszcz (49 l.) i Maciej Kurzajewski (49 l.) byli małżeństwem przez 24 lata. Niestety, ich miłość nie przetrwała próby czasu. Na początku 2022 rozpadł się również związek Katarzyny Cichopek (40 l.) i Marcina Hakiela (39 l.). Wtedy zaczęło plotkować o romansie prezenterów "Pytania na śniadanie". Ostatnio Paulina Smaszcz w dziwny sposób zareagowała na niewinny komentarz Kasi Cichopek pod zdjęciem Kurzajewskiego... O co chodzi?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski od pewnego czasu tworzą zgrany duet na planie "Pytania na śniadanie". Po tym, jak w marcu 2022 roku gwiazda "M jak miłość" ogłosiła, że ona i Marcin Hakiel rozstali się po 14 latach małżeństwa, pojawiły się plotki, że za rozpad ich relacji może odpowiadać właśnie Kurzajewski. Zainteresowani jednak nigdy nie wypowiadali się na ten temat, a wręcz publicznie udowadniali, że łączą ich przede wszystkim sprawy zawodowe.

Kurzajewski przez 24 lata był mężem dziennikarki, Pauliny Smaszcz. Para rozstała się jednak w 2020 roku. Prezenter przez długi czas nie wypowiadał się na ten temat, w końcu jednak przyznał, że uważa rozwód za porażkę. Tymczasem jego eksżona udzieliła kilku wywiadów i napisała o nieudanym związku w swojej książce "Bądź Kobietą Petardą! Jak zająć się sobą i żyć świadomie". Kurzajewski i Smaszcz doczekali się dwójki synów: Franciszka (25 l.) i Juliana (16 l.).

Niedawno dziennikarz opublikował na swoim profilu na Instagramie post, w których pochwalił się swoim triathlonowym debiutem. W komentarzach posypały się gratulacje, a Katarzyna Cichopek zamieściła emotikonę serduszka.

Jeden z portali opublikował artykuł na ten temat, a była żona Kurzajewskiego postanowiła skomentować go w nieco kąśliwy sposób.

Ale się cieszę z tego serduszka Kasi!!! Łejery!!! OMG!!! No tylko, że portal nie zauważył, że z gratulacjami pierwsi byli nasi synowie i ja, bo znamy wszystkie sukcesy Maćka od 25 lat. Hello!!!??? - napisała na swojej oficjalnej stronie na Facebooku, którą śledzi prawie 10 tys. osób.

W komentarzu pod wpisem była żona Macieja Kurzajewskiego dodała, że to tylko żarty. Myślicie, że mimo wszystko przesadziła?

Zobaczcie zdjęcia Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego w naszej galerii!

Sonda
Cichopek i Kurzajewski tworzą zgrany duet telewizyjny?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE