Były Górniak ma już nową miłość. Edyta żałuje rozstania?

2019-02-25 10:46
 Zamienił Górniak na młodszą i szykuje się do ślubu
Autor: se.pl

Edyta Górniak nie ma szczęścia w miłości. Nie jest tajemnicą, że diva ma niełatwy charakter, ale jeśli kocha jest w tym szczera. Prawdopodobnie to jej kapryśna natura i skłonności do zmienności nastrojów sprawiły, że zbyt pochopnie przekreśliła swój związek ze sporo młodszym od siebie Mateuszem Zalewskim. Kiedy jednak emocje opadły i gwiazda nieco się wyciszyła, zatęskniła za byłym kochankiem.

Niestety wszystko wskazuje na to, że tej miłości już nic nie wskrzesi, bowiem Mateusz znalazł pocieszenie w ramionach pięknej modelki i malarki Katarzyny Chmiel. Para nie kryje się ze swoim uczuciem. W Walentynki sportowiec zamieścił na Instagramie wspólne zdjęcie z Katarzyną. Młodzi najwyraźniej poważnie myślą o sobie. Jak udało nam się dowiedzieć rajdowiec spędza z nią każdą wolna chwile i cieszy się, że mieszka blisko niego, ma też wobec Kasi poważne plany – w grę wchodzą zaręczyny, a nawet ślub!

- Nie zaprzeczam, ale nie chcę zdradzać szczegółów. Powiem tylko tak: ta miłość mnie uratowała i na tym zakończmy rozmowę – oświadczył w rozmowie z „Super Expressem”. Wszystko pięknie, tylko serce Edyty znów krwawi. Chyba trochę za późno zrozumiała, że straciła kolejną szansę na życie u boku ciepłego i opiekuńczego mężczyzny. O swoich emocjach postanowiła poinformować świat za pomocą mediów społecznościowych.

- Serce moje, gdzie Ty jesteś? Wróć do swojego domu. Zobacz zrobiłam Ci nowe miejsce. Odpoczęłam, zatrzymałam machinę. Oddycham głęboko i słucham ptaków. Wróć do mnie. Przed nami nowy rozdział przecież – czytamy na Instagramie artystki.

Czy Mateusz porzuci nową ukochaną, by ratować dawne uczucie?

Wyświetl ten post na Instagramie.
🖤 Post udostępniony przez Mateusz Zalewski (@matilodz)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE