Całkowicie naga gwiazda "Kogla Mogla" świeci pośladkami na wakacjach! Zobaczcie zdjęcie

2022-08-09 21:40

Aleksandra Hamkało (34 l.) po raz kolejny zaskakuje! Najpierw grała odważne sceny erotyczne, będąc w ciąży, a później pozwoliła kilkuletniej córce wygolić bok głowy. Tym razem ponownie pokazała, że nie wstydzi się własnego ciała. Na Instagramie pojawiło się jej odważne zdjęcie. Zobaczcie sami!

Całkowicie naga gwiazda Kogla Mogla świeci pośladkami na wakacjach!

i

Autor: AKPA Całkowicie naga gwiazda "Kogla Mogla" świeci pośladkami na wakacjach!

Ola Hamkało to aktorka, która ma na swoim koncie występy w takich produkcjach jak "Big Love", "Sala samobójców", "Na dobre i na złe", "Lekarze", "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" oraz "Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4". Nie od dziś wiadomo, że jest ona nie tylko utalentowana, ale i odważna - widzowie niejednokrotnie mogli zobaczyć ją w negliżu. Aleksandra Hamkało nago wystąpiła m.in. w "Konstruktorze", zaś sceny erotyczne zagrała w "Ziarnie prawdy", "Big Love" oraz 4. części "Kogla Mogla" (w ostatniej produkcji u boku Nikodema Rozbickiego, ukochanego Julii Wieniawy). Co ciekawe, podczas zdjęć do wspomnianego już filmu "Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4" Ola Hamkało grała sceny seksu, będąc w ciąży!

Fani aktorki wiedzą, że traktuje ona swoje ciało jak narzędzie pracy, a jej ukochany, Filip Kalinowski, nie ma nic przeciw odważnym scenom w wykonaniu Hamkało. Gwiazda "Kogla Mogla" szokuje również na inne sposoby - nie tak dawno przyznała, że pozwoliła ona pięcioletniej córce na ogolenie głowy. Ola Hamkało pokazała nawet efekty! Zdania internautów były podzielone - jedni twierdzili, że dziewczynka może stać się pośmiewiskiem, inni z kolei popierali ją i podkreślali, że to świetny przejaw szacunku do dziecka oraz jego potrzeb.

Teraz Hamkało po raz kolejny zaskoczyła fanów. Tym razem postanowiła pokazać nagie ciało poza wielkim ekranem, w mediach społecznościowych. Na instagramowym profilu aktorki znalazło się nagie zdjęcie z wakacji. Bohaterki fotografii znajdują się na pomoście, a wokół nich roztacza się niesamowity widok na wodę, las oraz niebo. Fani skupili się jednak przede wszystkim na nagiej Oli Hamkało, która może pochwalić się świetną sylwetką!

"Wolność", "Najlepiej", "Tak trzeba żyć", "Gołe i szczęśliwe" - czytamy w komentarzach. Niektórzy fani dostrzegli nawiązanie do sceny z filmu "Big Love" z udziałem aktorki. "Brakuje jeszcze futerka na głowie" - zasugerowała jedna z internautek. 

Zobaczcie zdjęcie Oli Hamkało, które wywołało zamieszanie w sieci!

„Kogel Mogel 4”: Anna Mucha zdradziła pikantne szczegóły o filmie. Czym nas zaskoczy?
Sonda
Lubisz film "Kogel-Mogel"?