Cichopek wskoczyła na Kurzajewskiego od tyłu i trzymała nogi do góry! Intymne zdjęcie pary trafiło do sieci

i

Autor: AKPA Cichopek wskoczyła na Kurzajewskiego od tyłu i trzymała nogi do góry! Intymne zdjęcie pary trafiło do sieci

Zrobiło się gorąco!

Cichopek wskoczyła na Kurzajewskiego od tyłu i trzymała nogi do góry! Intymne zdjęcie pary trafiło do sieci

2023-01-24 22:26

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski przeżywają właśnie drugą młodość. Zakochana para wyjechała razem na romantyczne wakacje za granicą. Tam, wypoczywają wśród ludzi, którzy nie wiedzą, że mają do czynienia z gwiazdami wielkiego formatu. Nic dziwnego, że najwyraźniej poczuli się bardzo swobodnie. Kasia wskoczyła na Maćka od tyłu i wisiała na nim trzymając nogi do góry. Do sieci trafiło nawet zdjęcie.

Pod koniec ubiegłego roku Maciej Kurzajewski zabrał Kasię Cichopek do Jerozolimy, gdzie wspólnie świętowali 40-ste urodziny aktorki. Wyjazd nieco popsuła im była żona prezentera, która zmusiła ich do ujawnienia, że są parą. Postawieni pod ścianą pod wieczór w końcu postanowili przyznać się do związku, a już następnego dnia rano połączyli się ze studio "Pytania na śniadanie". To właśnie wtedy po raz pierwszy opowiedzieli na wizji o swoim uczuciu i raczyli się pocałunkami na oczach widzów.

O wiele bardziej udał im się wypoczynek w Stanach Zjednoczonych. Wyjazd do Nowego Jorku okazał się magiczny, bo to właśnie podczas niego Maciej postanowił oświadczyć się ukochanej. Wygląda na to, że zakochana para nie przestaje podróżować wspólnie po świecie, bo we wtorek - 24 stycznia - na ich profilach w mediach społecznościowych pojawiło się wspólne zdjęcie z kolejnych, wspólnych wakacji. Szczęśliwa Kasia wisiała na plecach Maćka Kurzajewskiego opierając się na nich swoją klatką piersiową. Najwidoczniej wciąż jest bardzo wygimnastykowana po doświadczeniach z tańcem, bo zastygła w takiej pozie trzymając ręce i nogi uniesione do góry. 

Para sfotografowała się na pustyni i poinformowała, że przebywa aktualnie na Bliskim Wschodzie. Sądząc po krótkich spodenkach Maćka nie mogą raczej narzekać na pogodę. Zakochani przekazali też, że świetnie się razem bawią. Zobaczcie tę fotkę niżej. Powiało romantyzmem?

ŁZY wzruszenia! Gwiazdy w Skolimowie oglądają siebie na ekranie

Coraz więcej Polaków nagrywa łóżkowe igraszki, a po rozstaniu... publikuje je w sieci!

Czym grozi PORNOZEMSTA? Posłuchaj!

Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają