Karol Strasburger

i

Autor: East News Karol Strasburger

Tylko u nas

Co dalej z "Familiadą"? Producent podjął ostateczną decyzję i podał datę

2023-02-17 4:32

Od kilku dni fani „Familiady” drżeli o losy swojego ulubionego programu. Wszystko przez artykuł, w którym opisano sytuację finansową jego producenta Ryszarda Krajewskiego (78 l.). W rozmowie z nami biznesmen zapewnił, że dalsze losy hitu TVP 2 nie są zagrożone. – „Familiada” będzie obecna jeszcze przez 30 lat. Nie ma żadnego zagrożenia – usłyszeliśmy.

W jednym z serwisów mogliśmy przeczytać, że w ubiegłym roku firma Astro, która produkuje „Familiadę”, przy wzroście przychodów o 13 proc., do 3,23 mln zł, zanotowała 5,43 mln zł straty netto, najwięcej od 2011 r. 

Producent "Familiady" o losach programu

Za kulisami się mówi, że w tak trudnej sytuacji finansowej po 29 latach może dojść do zakończenia „Familiady”. – To absurd… – mówi nam Ryszard Krajewski i dodaje: – Nie wiem, czemu mają służyć takie artykuły. „Familiada” będzie obecna jeszcze przez 30 lat. Nie ma żadnego zagrożenia. Wszystkie płatności są na bieżąco regulowane, a osoby pracujące przy programie otrzymują wynagrodzenie w terminie. Losy programu nie są zagrożone, widzowie mogą być spokojni – słyszymy.

– To produkt, który przynosi korzyści każdej ze stron. Takich artykułów było już mnóstwo, a „Familiada” jest i będzie. Jesteśmy spokojni o dalsze losy programu – mówi nam osoba z otoczenia gospodarza, Karola Strasburgera (76 l.).

Telewizja Polska o dalszym losie "Familiady"

W podobnym tonie wypowiada się Telewizja Polska. – Informujemy, że Telewizja Polska nie planuje rezygnować z emisji teleturnieju „Familiada”. Pod koniec ubiegłego roku została zawarta umowa na produkcję kolejnych odcinków – przekazano nam.

Uff, czyli możemy odetchnąć z ulgą.

Karol Strasburger chroni córkę. Vlog Ewy Wąsikowskiej
Sonda
Oglądasz Familiadę?

Dziś jest znaną aktorką, ale w dzieciństwie przeżywała szkolny koszmar!

Posłuchaj szczerej rozmowy Marcina Mellera z Leną Górą!

Listen on Spreaker.