Na dobre i na złe, odc. 880: Blanka (Pola Gonciarz), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odc. 880: Blanka (Pola Gonciarz), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski)

QUIZ

Co wiesz o serialu „Na dobre i na złe”? Ten quiz rozwiążą bezbłędnie najwięksi fani!

2023-09-12 16:03

Serialu „Na dobre i na złe” nie trzeba nikomu przedstawiać! Każdy z nas choć raz go oglądał! Tą produkcję bez wątpienia można nazywać telewizyjnym polski klasykiem. Od dekad zbiera rzeszę fanów! Losy głównych bohaterów śledzą od wielu lat telewidzowie. Wiesz wszystko na temat tego serialu? Sprawdź się w tym quzie!

„Na dobre i na złe” to polski serial medyczno-obyczajowy, który od końca lat 90’ jest nieustannie emitowany w polskiej telewizji. Przedstawia losy personelu szpitala i pacjentów w fikcyjnym podwarszawskim miasteczku. Jest to najdłuższy w historii polskiej telewizji serial cotygodniowy i drugi serial (po Klanie) pod względem liczby lat nieprzerwanej produkcji.

Na dobre i na złe ZWIASTUN nowego sezonu. Mario oświadczy się Blance. Radwan przyzna się do zabójstwa

Sukces zawdzięcza ciekawej, dynamicznej fabule i gwiazdorskiej obsadzie. Do tej pory doczekał się wielu sezonów, a producenci nie mają zamiaru rezygnować z kręcenia kolejnych odcinków. Serial dostał już wiele nagród i jeszcze wiele przed nimi. To dla wielu widzów to nadal jedna z wielu ulubionych produkcji i wiernie siadają do oglądania kolejnych odcinków.

Myślisz, że serial „Na dobre i na złe” nie ma przed tobą tajemnic? Znasz wszystkie odcinki na wylot? To sprawdź się w naszym quzie! Znajdziesz tam pytania z wiedzy o starym, jak i nowych odcinkach tej produkcji. Na wiele pytań odpowiesz, choć nie śledzisz serialu na bieżąco. Zobacz, czy uda ci się rozwiązać ten test bezbłędnie i odpowiedz na poniższe pytania!

Quiz Co wiesz o serialu „Na dobre i na złe”?

Pytanie 1 z 10
Gdzie znajduje się szpital z serialu „Na dobre i na złe”?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany