Ewa Gawryluk, Waldemar Błaszczyk z córką

i

Autor: AKPA / Wojtalewicz Jarosław

Maria też jest artystką!

Córka Gawryluk i Błaszczyka nie poszła w ich ślady. Będziecie zaskoczeni, czym pasjonuje się 23-latka

2023-01-14 8:39

Maria Błaszczyk (23 l.) to córka znanej pary aktorskiej. I choć wielu osobom mogłoby się wydawać, że pójdzie w ślady rodziców, ponieważ miałby kto przetrzeć jej szlaki w show-biznesie, ona zdecydowała inaczej. Jakie jest jej hobby?

Często zdarza się, że dzieci znanych par aktorskich idą w ślady znanych rodziców. Takich przypadków jest wiele i wydawało się, że będzie można powiedzieć tak samo o córce Ewy Gawryluk (55 l.) i Waldemara Błaszczyka (50 l.). Córka pary myślała wprawdzie, by zostać aktorką, jednak zdała sobie sprawę, że to nie dla niej.

Córka Gawryluk i Błaszczyka nie poszła w ich ślady. Będziecie zaskoczeni, czym pasjonuje się 23-latka

Maria Błaszczyk udzieliła wywiadu serwisowi Plejada. W rozmowie z dziennikarzami serwisu przyznała, że rodzice nigdy nie namawiali jej, by rozwijała zdolności aktorskie, co nie znaczy, że nie zaczęła poświęcać się artystycznym zainteresowaniom.

- Bardzo nie lubię być przed kamerą i w centrum uwagi. Aktorstwo nigdy mnie nie kręciło. (...) Chciałabym skończyć studia podyplomowe na kierunku digital media i zajmować się marketingiem w social mediach. Nie chcę być instagramową influencerką, bardziej kręci mnie ta techniczna strona, czyli prowadzenie social mediów innych osób - powiedziała Plejadzie.pl.

Maria Błaszczyk dodaje, że w pewnym okresie swojego życia przejawiała fascynacje bycia charakteryzatorką. Uznała jednak, że taka praca nie będzie zbyt opłacana.

- Przez długi czas chciałam nawet zostać charakteryzatorką, ale w końcu zdałam sobie sprawę, że w Polsce nie mam szans się wybić. Jest u nas mało produkcji, w których potrzebny jest ten rodzaj charakteryzacji, którym się zajmowałam.

Maria Błaszczyk uwielbia poza tym język angielski, dlatego studiuje aktualnie filologię angielską (drugi rok). Poza tym uwielbia muzykę. Potrafi grać na gitarze oraz perkusji. W przyszłości nie wyklucza stałej współpracy ze swoim chłopakiem Miernø, który jest raperem.

Jesteście zaskoczeni?

Sonda
Czy uważasz, że Ewa Gawryluk wygląda na swój wiek?