Ewa Gawryluk po 22 latach u boku męża ma nowego ukochanego? Ten szczegół daje do myślenia

i

Autor: AKPA/Telus Ewa Gawryluk po 22 latach u boku męża ma nowego ukochanego? Ten szczegół daje do myślenia

Jej serce jest zajęte?

Ewa Gawryluk po 22 latach u boku męża ma nowego ukochanego? Ten szczegół daje do myślenia

2023-01-05 13:30

W mediach zawrzało, gdy pod koniec 2021 roku Ewa Gawryluk (56 l.) i Waldemar Błaszczyk (50 l.) poinformowali, że po 22 latach rozwodzą się. Wygląda na to, że w życiu aktorki jest już miejsce dla innego mężczyzny. Wystarczy zwrócić uwagę na kilka szczegółów, które nie umknęły naszej uwadze!

Gdy pod koniec 2021 roku na jaw wyszło, że Ewa Gawryluk rozwodzi się z Waldemarem Błaszczykiem, fani nie kryli zaskoczenia. Para była małżeństwem przez 22 lata - od 1999 roku. Gawryluk i Błaszczyk doczekali się także córki - już dorosłej Marysi.  "Rozstaliśmy się w zgodzie i pozostajemy w dobrych relacjach" - pisali we wspólnym oświadczeniu, zapowiadając, że nie zamierzają wyjawiać kulisów rozstania. 

Wygląda na to, że po rozwodzie z mężem Ewa Gawryluk odnalazła szczęście u boku innego mężczyzny. Sugerowała to w rozmowie z "Dobrym Tygodniem", a i na instagramowym profilu aktorki pojawiają się znaki, że może ona spotykać się z nowym mężczyzną.

Ewa Gawryluk ma nowego partnera? 

Ewa Gawryluk aktywnie udziela się na Instagramie. Jak przypomina portal Gwiazdy WP, w sierpniu 2022 roku pochwaliła się, że odwiedziła akademię Legii Warszawa, i dopisała: "Teraz to już muszę polubić piłkę nożną". Niedawno dodała również zdjęcia z lotniska w Poznaniu. Uwagę zwraca fragment opisu pod albumem...

"#randka" - można przeczytać we wpisie Ewy Gawryluk. Jeden z fanów z ciekawością zapytał: "Gdzie lecisz?", na co aktorka odpowiedziała mu: "Krótki lot, powrót z randki""Super, nowe życie w miłości" - napisała inna internautka, a Ewa Gawryluk polubiła jej komentarz. 

Powyższe komentarze pozwalają przypuszczać, że Ewa Gawryluk znalazła miłość. Trzymamy kciuki, by była szczęśliwa!

Sonda
Czy uważasz, że Ewa Gawryluk wygląda na swój wiek?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany