Córka Pazury jest rok młodsza od jego żony. Wiadomo, jaki ma kontakt z macochą

i

Autor: AKPA Córka Pazury jest rok młodsza od jego żony. Wiadomo, jaki ma kontakt z macochą

Możecie się zdziwić

Córka Pazury jest rok młodsza od jego żony. Wiadomo, jaki ma kontakt z macochą

2023-02-27 11:48

Cezary Pazura bardzo długo nie miał szczęścia w miłości. Aktor przez wiele lat samotnie wychowywał córkę z pierwszego małżeństwa - Anastazję, która dziś ma 34 lata. Jego życie zaczęło się układać dopiero wtedy, gdy poznał Edytę. Małżeństwo prowadzi szczęśliwe, rodzinne życie i wspólnie wychowuje troje dzieci. Wielu fanów Edyty zastanawia się jednak, jak wygląda relacja z córką męża, która jest młodsza od macochy zaledwie o rok.

Anastazja Pazura poszła w ślady znanego taty i również została aktorką. Cezary nie potrafił ukryć dumy z córki, gdy ta debiutowała w serialu "Na dobre i na złe".

– Anastazja jest po szkole aktorskiej Maćka Ślesickiego i bardzo się cieszę oraz jestem niezmiernie z niej dumny, że zaczyna realizować się w wyuczonym zawodzie. Nie ma większego szczęścia, jak to, kiedy własne dziecko osiąga sukcesy – mówił dumny tata w rozmowie z Super Expressem.

Jednak kontakty aktora z pierwszą córką nie zawsze należały do najłatwiejszych. Anastazja w 2021 roku zdradziła, że bardzo długo miała żal do ojca, gdy ten związał się z Edytą. Miała mu za złe, że zakochał się w kobiecie, która jest niemal jej równolatką.

Fani Pazurów są bardzo ciekawi tego, jak dziś wygląda relacja obu kobiet. Anastazji bardzo długo zajęło otwarcie się na macochę. Momentem przełomowym była pierwsza ciąża Edyty. Teraz internauci zapytali żonę Cezarego Pazury o to, jak obecnie układają się jej kontakty z pasierbicą. 

- Tak, mamy dobry kontakt - odpisała im krótko Edyta Pazura.

Nasi Partnerzy polecają