Ewa z Sanatorium miłości wytyka wady polskich mężczyzn! Wielu panom się to nie spodoba

i

Autor: AKPA Ewa z "Sanatorium miłości" wytyka wady polskich mężczyzn! Wielu panom się to nie spodoba

Ma rację?

Ewa z "Sanatorium miłości" wytyka wady polskich mężczyzn! Wielu panom się to nie spodoba

2023-02-27 9:06

Piąta edycja programu "Sanatorium miłości" dobiega końca. Wśród kuracjuszy pojawiła się Ewa z Tarnowskich Gór, która sama jest kobietą sukcesu i nie ukrywa, że ma wobec mężczyzn konkretne wymagania. Seniorka wytknęła wady współczesnych panów, co nie spodobało się części widzów. Zobaczcie, co o nich powiedziała.

Kolejna odsłona programu "Sanatorium miłości" budzi wielkie emocje widzów TVP. W tym sezonie nie brakuje kontrowersyjnych bohaterów, a największe poruszenie wśród fanów formatu niewątpliwie budzi Darek, który ostatnio przyznał, że już niebawem będzie miał gigantyczną emeryturę

Po ostatnim odcinku sporą uwagę skupiła też na sobie Ewa z Tarnowskich Gór. Seniorka ma na swoim koncie wiele biznesów z sukcesami, aktualnie skupia się na prowadzeniu własnego hotelu. Od lat nie może znaleźć sobie partnera. Być może wpływ na to miał jej ostatni związek z młodszym mężczyzną, na którym bardzo się zawiodła. Dlatego Ewa szuka teraz partnera w swoim wieku. Seniorka jest wysportowana, aktywna fizycznie i bardzo o siebie dba. Tego samego oczekuje wobec swojego przyszłego partnera. Z rozbrajającą szczerością przyznała, że kandydaci z programu nie przypadli jej do gustu przez zbyt "niski" wzrost.

- Na pierwszy rzut oka liczy się wygląd zewnętrzny. Lubię mężczyzn bardzo wysokich, a panowie nie spełnili tego kryterium - mówi kuracjuszka w rozmowie z Plejadą.

Seniorka przyznaje, że jej partner musi być ambitny, twardy i "ciągnąć ją do góry". Wytknęła przy tym wady polskich mężczyzn.

- W moim wieku mężczyźni rzadko dbają o siebie. Mało jest mężczyzn po 60., którzy rzeczywiście są przystojni, zadbani i jeszcze chcieliby związać się z kobietą w ich wieku - skwitowała Ewa. 

Zgadzacie się z nią?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany