"Sanatorium miłości 5": Straszna choroba odebrała Bożenie męża. "Miał zmiany w mózgu" [Zapis relacji]

2023-02-26 22:22

Finał 5. edycji "Sanatorium miłości" zbliża się wielkimi krokami. W przedostatnim, 9. odcinku show kuracjuszy odwiedzili wyjątkowi goście, m.in. Andrzej Sikorski z poprzedniego sezonu. Seniorzy wzięli też udział w wyzwaniach sportowych, a Bożena otworzyła się przed Martą Manowską i opowiedziała o chorobie męża.

Straszna choroba odebrała Bożenie męża

i

Autor: Facebook/@sanatoriummiloscitvp

"Sanatorium miłości" to jeden z najpopularniejszych programów Telewizji Polskiej. W nowym, 5. sezonie uczestniczy 12 osób, które mimo dojrzałego wieku, mają apetyt na przygodę i miłość! To sześć pań: Anita, Bożena, Ewa, Iwona, Asia i ula oraz sześciu panów: Dariusz, Adam, Zbigniew, Krzysztof, Józef i Zdzisław.

"Sanatorium miłości 5". Co wydarzyło się w 9. odcinku randkowego show dla seniorów?

W 9. odcinku kuracjusze spotkali się z Andrzejem Sikorskim, gwiazdorem "Sanatorium miłości 4" oraz byłym bramkarzem reprezentacji Polski w piłce nożnej. Poprowadził on trening piłkarski dla panów. Seniorzy mieli również okazję porozmawiać z prof. Michałem Lwem-Starowiczem, jednym z najbardziej cenionych polskich seksuologów, psychiatrów i psychoterapeutów. Specjalista rozwiał ich wątpliwości na temat życia erotycznego osób w wieku dojrzałym. Widzowie byli również świadkami dwóch randek: Dariusza i Anity oraz Bożeny i Krzysztofa.

Bożena otworzyła się przed Martą Manowską i wróciła do bolesnych wspomnień z przeszłości. Seniorka opowiedziała o chorobie swojego męża, który zmarł na boreliozę.

Zobacz, co jeszcze działo się w 9. odcinku "Sanatorium miłości"!

Zobacz wszystkich uczestników "Sanatorium miłości 5" w naszej galerii!

Sonda
Będziesz oglądał/a 6. sezon "Sanatorium miłości"?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki