Czas honoru, odc. 39 - streszczenie, opis. Wieczór w Edenie

2011-08-30 4:20

Sąd podziemny skazuje Bronka i jego ojca za zdradę. Michał dowiaduje się, że Tadeusz spotyka się z Halbe. Janek wyprowadza Lenę z getta. Władek, Bronek, Michał i Janek organizują ostatnią akcję - zamach na Eden, gdzie świętują Niemcy.

Sąd podziemny skazuje Bronka i jego ojca na śmierć za zdradę.

Michał rozpoznaje tajemniczego mężczyznę, z którym spotyka się Tadeusz. Jest nim Halbe. Mimo że natychmiast kontaktuje się z Dowódcą, nie udaje im się uratować gen. Radziszewskiego przed aresztowaniem.

>>> Czas honoru - wszystko o produkcji TVP2 na SUPERSERIALE.pl

Halbe, Tadeusz i Tannenerg zostają odznaczeni przez gubernatora. Zamierzają świętować sukces w restauracji Eden, gdzie ma wystąpić Inga. Rainer tymczasem chce się zemścić na Halbem.

Sajkowscy żegnają się przed wyjazdem. Nie wiedzą, że została na nich zastawiona pułapka. Janek wyprowadza Lenę z getta. Władek oświadcza się Rudej.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

Przedstawiciel Komendy Głównej oficjalnie rozwiązuje oddział Władka, Bronka, Janka i Michała. Gratuluje im udanych akcji i dziękuje za współpracę. Chęć zemsty na Tadeuszu i Niemcach mobilizuje ich jednak do zorganizowania ostatniej akcji - zamachu w Edenie.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany