Czy hit weselny Tomasza Tokarza „Nasze Niebo” podbije dyskotekowe parkiety?

2018-11-11 23:37
Tomasz Tokarz
Autor: Materiały prasowe

Znany i lubiany wokalista Tomasz Tokarz przygotował dla swoich fanów kolejną niespodziankę, dotyczącą jednego z jego najbardziej znanych utworów pt. "Nasze Niebo". O co chodzi?

Do tej pory piosenka "Nasze Niebo" wiodła prym jako wymarzony kawałek dla młodych par na pierwszy taniec weselny. Muzyk otrzymuje ciągle wiele podziękowań od nowożeńców za stworzenie tego utworu. Artysta w rozmowie z "Super Expressem" przyznaje, że zachęcony sukcesemswojego hitu postanowił stworzyć wersję dyskotekową. Dlatego utwór „Nasze niebo” doczekał się wyj ątkowego remixu. Tomek do projektu zaprosił Roberta Krużyńskiego vel Kruszewskiego zwanego Dj Velu i po wspólnych rozmowach i działaniach powstało to najświeższe dzieło. Zapraszamy Was do posłuchania dwóch wersji: oryginalnej oraz tej najnowszej dyskotekowej. Ciekawi jesteśmy, która się Wam lepiej spodoba?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE