Danuta Martyniuk nie lubi dziewczyny Daniela

i

Autor: Akpa/Instagram Daniel Martyniuk Danuta Martyniuk nie lubi dziewczyny Daniela

Danuta Martyniuk nie znosi nowej dziewczyny syna! Tragiczne konsekwencje dla Daniela

2020-11-18 5:43

Danuta Martyniuk (52 l.) wielokrotnie udowodniła, że ukochany syn Daniel (31 l.) jest jej oczkiem w głowie i wszystko mu wybaczy. Jak jednak donosi jeden z tygodników, żona Zenka Martyniuka (51 l.) nie jest w stanie zaakceptować nowej ukochanej swojego jedynaka. Ma ku temu ważne powody.

Pod koniec sierpnia "Super Express" jako pierwszy pokazał zdjęcia z romantycznej schadzki Daniela i tajemniczej blondynki. Jak się później okazało - jest to jego była dziewczyna - prawniczka Faustyna z którą spotykał się przed ślubem z Eweliną (21 l.). Zobacz: Syn Zenka Martyniuka wrócił do byłej ukochanej?! Szokujące zdjęcia

Kolejne zdjęcia pokazywały, że Daniel i Faustyna chyba znowu mają się ku sobie. Dziewczyna przyjeżdżała specjalnie z Warszawy i pomagała Danielowi w zakupach. Chłopak nie może bowiem prowadzić auta i potrzebuje szoferów.

- Daniel widywany jest ze swoją dziewczyną Faustyną, ale większość czasu spędza teraz w domu rodziców. Zenek i Danusia cieszą się, że syn nie sprawia teraz problemów, ale jednocześnie boją się, że to tylko cisza przed burzą - mówi osoba z otoczenia Martyniuków.

Niestety, na drodze zakochanym stanęła... mama Daniela! Jak donosi "Twoje Imperium" - Danuta Martyniuk nie znosi Faustyny. - Matka Daniela nie chce widzieć Faustyny i mówi, że ma ku temu poważne powody - czytamy.

Gazeta nie podaje jednak o jakie powody chodzi.

To jednak nie wszystko! Jak podaje "Twoje Imperium" Zenek przykręcił Danielowi kurek z kasą, co dla młodziaka jest tragiczna wiadomością. - Daniel dostaje teraz kasę jedynie na jedzenie. Od kilku dni odbywa też prace społeczne, na które skazał go sąd - czytamy. 

Zobacz: Zenek Martyniuk ma dosyć wielkich afer syna. Nie uwierzycie, co chce zrobić

Szczęśliwy Daniel Martyniuk dostał rozwód
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE