Darek z "Rolnik szuka żony" pokazał się po raz pierwszy od finału. Zablokował komentarze

2024-03-02 11:28

Dariusz Machałowski zniknął z mediów w atmosferze skandalu. W finałowym odcinku 10. edycji show TVP rolnik w nieelegancki sposób zachowywał się w stosunku do Nikoli. Zszokowana dziewczyna nie była w stanie powstrzymać łez, a zbulwersowani widzowie nie kryli dezaprobaty dla jego poczynań. Od tego czasu gospodarz milczał. Teraz postanowił o sobie przypomnieć. Nie zdecydował się jednak na interakcje z internautami.

Dariusz z Rolnik szuka żony

i

Autor: AKPA

Darek i Nikola przez większość odcinków 10. edycji "Rolnik szuka żony" zdawali się tworzyć całkiem dobraną parę. Widać było co prawda, że to 23-latka jest bardziej zaangażowana w tę relację, ale komentujący ich związek internauci twierdzili, że Dariusz jest po prostu mniej wylewny i woli trzymać męski dystans. W finałowym odcinku okazało się jednak, że Dariusz nie był pewny swoich uczuć do Nikoli. W finale sezonu wyszło na jaw, że po zakończeni nagrań zerwał z dziewczyną. On twierdził, że zrobił to osobiście, ale Nikola nie przyjęła tego do wiadomości. Z kolei dziewczyna twierdziła, że mężczyzna nie miał odwagi powiedzieć jej tego w twarz i zerwał z nią w wiadomości sms.

Nikola z "Rolnik szuka żony" już tak nie wygląda. Zaszalała z kolorem. To dla nowego chłopaka?

Po finale "Rolnika..." Darek doświadczył hejtu w sieci?

Widzowie dali wiarę uczestniczce show, a zachowanie Darka potępili. Rolnik poczuł się ofiarą hejtu. Ostatni jego kontakt z fanami miał miejsce zaraz po finale. Napisał wtedy, że nie mają do tego podstaw. "W ostatnim czasie sporo pojawia się nieprzychylnych komentarzy dotyczących mojej osoby, Artura i Waldka. Chciałbym wam powiedzieć, że wasze zachowanie jest dalekie od poprawnego i nie macie naprawdę jakichkolwiek podstaw do takiej krytyki i hejtu jaki wylewacie na nas (...) Mam dla was ważny apel, nie komentujcie głupio skoro nie wiecie jak było naprawdę." Po tym oświadczeniu Dariusz zniknął z social mediów na ponad 2 miesiące.

"Rolnik szuka żony". Nicola wybaczyła Darkowi?! Jej słowa mówią same za siebie!

Darek po tygodniach milczenia przypomniał o sobie

Kilka dni temu Darek przerwał milczenie. Jeśli można tak powiedzieć. Wrzucił na Instagrama nowa fotkę - łazienkowe selfie z szerokim uśmiechem na twarzy. Foto nie ma żadnego opisu, więc nie wiadomo, co tak naprawdę słychać u Dariusza. Co ciekawe, rolnik zablokował możliwość dodawania komentarzy. Czyżby obawiał się kolejnych docinków?

Galeria: Największe skandale i afery z finałów "Rolnik szuka żony". Tymi spięciami żyli widzowie!

Tak randkowali uczestnicy Rolnik szuka żony. Tylko jedna para przetrwała!

QUIZ. Jak dobrze znasz program "Rolnik szuka żony" i ich bohaterów?! Maksymalny wynik zdobęda prawdziwi fani!

Pytanie 1 z 10
Na początek łatwizna. W którym roku wyemitowany pierwszy odcinek programu?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Tekst sponsorowany