Dawid Narożny z partnerką Joanną

i

Autor: Instagram

Dawid Narożny z Pięknych i Młodych znów ZOSTANIE OJCEM? Wydało się na komunii

2020-06-08 9:46

Komunia w czasie pandemii to dla rodziców i dzieci nie lada wyzwanie. Ten szczególny czas przeżywali ostatnio także Magda (32 l.) i Dawid (31 l.) Narożni z grupy Piękni i Młodzi. Ich córka Gabrysia miała pierwszą komunię świętą. W internecie jednak olbrzymie zainteresowanie wzbudziło coś innego...

Zdjęciem z komunii świętej pochwaliła się najpierw Madzia, która dumna pozowała obok córki Gabrysi. Fotografia wywołała burzę, bo wokalistka Pięknych i Młodych pochwaliła się wystającymi ramiączkami od stanika. Nie brakowało komentarzy, że to chyba jednak nieodpowiedni strój na taką okazję.

Teraz zamieszanie wywołał jej były mąż, Dawid Narożny. Przypomnijmy, że między byłymi małżonkami iskrzy, a w relacje wplątani są jeszcze ich nowi partnerzy. Na komunii Gabrysi była także Joanna, nowa dziewczyna Dawida. I ona pochwaliła się stanikiem wystającym spod pomarańczowego garnituru, chociaż nikt nie zwrócił na to uwagi - wokalista Pięknych i Młodych odwrócił ich uwagę, sugerując... ciążę u swojej partnerki!

- ...Komunia Święta to wielka szansa na przeżycie wielkiego święta miłości Boga do człowieka... Możecie mi uwierzyć że na tym zdjęciu wbrew pozorom jest więcej osób niż mogłoby się wydawać;)) Zamiast hucznych imprez wspólny spacer uwieczniony przez fotografa Krzysztofa Serafińskiego!;) Pogoda nam dopisała, humory również;) P.S. razem mamy grubo ponad 100 lat;) - napisał.

Fani natychmiast zaczęli wysyłać gratulacje dotyczące ciąży. Plotek zapytał więc Narożnego, czy to prawda. Mężczyzna tajemniczo odpowiedział: - Posypały się różne komentarze, nie można wierzyć plotkom. Aczkolwiek w każdej ploteczce jest ziarenko prawdy. Tak bym to skomentował.

Myślicie, że faktycznie coś jest na rzeczy?

Czytaj "Super Express" bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie "Super Express" KLIKNIJ tutaj >>>

#HOT (Ivan Komarenko, Daria Ładocha)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany