Anna Dereszowska

i

Autor: AKPA / Gałązka

Kolejne zmiany w show Polsatu

Dereszowska jurorką w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Wiadomo, kogo zastąpi

2023-03-20 10:00

Anna Dereszowska (42 l.) dołącza do grona jurorów czwartego odcinka 18. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Aktorka zastąpi jednorazowo Małgorzatę Walewska (58 l.), która w dniu nagrań nie mogła pojawić się na planie programu ze względu na zobowiązania, jakie związane są z jej pracą w operze.

18. edycja show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" została wypromowane na mnóstwo różnych sposób. Wszystko zaczęło się od zwolnienia Katarzyny Skrzyneckiej (53 l.). Chwilę wcześniej o braku możliwości przedłużenia kontraktu dowiedział się Michał Wiśniewski (51 l.). I gdy wszystkim wydawało się, że to koniec rewelacji, z formatem nagle zdecydował się rozstać Piotr Gąsowski. Teraz produkcja musiała znaleźć gwiazdę, która jednorazowo zechciałaby zasiąść na miejscu Małgorzaty Walewskiej w roli jurora. Padło na...

Anna Dereszowska jurorem "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!

Jak wszyscy zapewne wiedzą, programy telewizyjne takie jak "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" są produkowane ze sporym wyprzedzeniem. Daty nagrań są przeróżne i nie zawsze wszystkie gwiazdy programu mogą stawić się na planie show. Wielokrotnie byliśmy już świadkami, jak jurorzy byli zastępowani jednorazowo poprzednimi uczestnikami show. Tym razem padło na finalistkę ósmej edycji.

Anna Dereszowska występowała w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jesienią 2017 roku. Ostatecznie zajęła trzecie miejsce, a jej niektóre wykonania do dziś chętni odtwarzane są na You Tubie. Wszyscy zapewne pamiętają, jak znakomicie wcieliła się chociażby w Korę, w 100 proc. odwzorowując to, co na scenie robiła wokalistka Maanamu. Doceniona została również za rolę Édith Piaf.

Myślicie, że poradzi sobie w roli jurora?

Sonda
Lubisz Annę Dereszowską?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany