Anna Dereszowska

i

Autor: Instagram/Anna Dereszowska; Kurnikowski/AKPA

Gwiazda naturalnie piękna

Tak wygląda Anna Dereszowska bez makijażu! "Jakie Wy normalne!"

2023-03-19 7:40

Anna Dereszowska postanowiła pokazać się swoim obserwatorom w wersji naturalnej! Aktorka wrzuciła na swoje konto na Instagramie fotkę, na której nie ma ani grama makijażu. "Lubię siebie w pięknym makijażu i odjechanej stylizacji - jasne, ale jestem tak samo ze sobą ok, kiedy wychodzę z domu saute" - pisze Anna Dereszowska.

Anna Dereszowska pokazała twarz bez makijażu. Tak wygląda gwiazda "Złotopolskich" w wersji naturalnej

Anna Dereszowska zachwyca urodą i elegancją, a na czerwonym dywanie zawsze wygląda perfekcyjnie. Dotychczas bardzo rzadko mieliśmy okazję oglądać aktorkę w wersji codziennej, bez makijażu czy w jeansach. Teraz Anna Dereszowska postanowiła to zmienić! Gwiazda pokazała się swoim obserwatorom w wersji naturalnej. Aktorka wrzuciła na swoje konto na Instagramie fotkę, na której nie ma ani grama makijażu. Promienny uśmiech sprawia, że naturalne piękno aż bije z tego zdjęcia. Makijaż jest po prostu niepotrzebny... Anna Dereszowska postawnoiła też podzielić się swoimi przemyśleniami na temat pokazywania przez aktorów twarzy bez makijażu.

"Jestem tak samo ze sobą ok, kiedy wychodzę z domu saute w jeansach i swetrze"

"X,Y,Z przyłapana bez makijażu❗️" - news dnia. Zawsze się zastanawiam - dlaczego wyjście z domu bez makijażu rozpatrywane jest jako akt odwagi i można zostać "przyłapanym"? Na byciu sobą, serio? Lubię siebie w pięknym makijażu i odjechanej stylizacji - jasne, ale jestem tak samo ze sobą ok, kiedy wychodzę z domu saute w jeansach i swetrze. Rozczulił mnie komentarz jednej z Was pod zdjęciem z @daria_widawska , gdzie obie nie mamy na sobie grama makijażu - "jakie Wy normalne". No raczej, że normalne!" - napisała Anna Dereszowska na Instagramie. "Wygląda pani pięknie!" - piszą zachwycone fanki.

Sonda
Kupujesz kosmetyki do makijażu w Lidlu lub Biedronce?

QUIZ. Wpadki językowe gorsze niż grzechy główne. 9/12 będzie sukcesem

Pytanie 1 z 12
Pewnego razu podczas składania przysięgi w Trybunale Konstytucyjnym językoznawcy mieli palpitacje serca... Która forma jest poprawna?
Lulu. Kulisy produkcji odsłaniają szokujące wcielenie Anny Dereszowskiej
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany