Anna Dereszowska

i

Autor: AKPA / Podlewski

Jakie prezenty dostała od dzieci?

Anna Dereszowska świętowała 42. urodziny. Pokazała partnera!

2023-01-09 16:37

Anna Dereszowska w sobotę, 7 stycznia, obchodziła 42. urodziny. Aktorka pochwaliła się na Instagramie, jak spędziła ten wyjątkowy dzień. Opublikowała urocze zdjęcia, na których tuli się do ukochanego. Przy okazji wyjawiła, jakie prezenty dostała od swoich dzieci. Poznajcie szczegóły.

Anna Dereszowska poszła w ślady znanych koleżanek i również zaczęła bardzo aktywnie prowadzić swoje social media. To właśnie tam porozumiewa się z fanami, opowiada im o życiu (nie tylko tym zawodowym), dzieląc się często kadrami z dziećmi czy z ukochanym. Ostatnio nadarzyła się do tego kolejna okazja, bo znana z wielu seriali gwiazda świętowała 42. urodziny.

Anna Dereszowska pokazała, jak spędziła urodziny. Jakie prezenty dostała od dzieci?

Anna Dereszowska należy raczej do grona gwiazd, które niezbyt często pojawiają się na okładkach kolorowych czasopism, czy udzielają wywiadów, w których zdradzają sekrety związane z życiem prywatnym. Nie zmienia to jednak faktu, że aktorka nie ukrywa, że jest matką oraz tego, że jest szczęśliwą i zakochaną kobietą. Od 7 stycznia można opisać ją również jako spełnioną 42-latką, ponieważ w gronie najbliższych celebrowała kolejne urodziny.

- Zdmuchuję jedną świeczkę, bo kto by liczył. Najważniejsze, że w kolejnym rok mojego życia wchodzę z nimi. (...) Jedno jest pewne - nie będzie nudy - napisała, wymieniając wcześniej sukcesy córki, syna oraz partnera.

Jak można było się spodziewać, po postem pojawiła się masa życzeń oraz komplementów pod adresem aktorki. Fanki są bardzo podekscytowane, że Anna Dereszowska w tak wyjątkowy sposób świętowała 42. urodziny. Nie ukrywają, że cieszą się szczęściem aktorki. O pozostawienie komentarza pokusiły się nawet znane gwiazdy, tj.: Kasia Sokołowska, Misiek Koterski, Daria Widawska czy Magda Lamparska.

Sonda
Lubisz Annę Dereszowską?

Talk show jakiego jeszcze nie było!

MELLINA czyli Marcin Meller w Esce ROCK. Włącz teraz i posłuchaj!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany