"Diablo". Powstaje polska wersja "Szybkich i wściekłych" [ZDJĘCIA z PLANU]

2018-07-05 12:26

Rozpoczęły się zdjęcia do filmu "Diablo" w reżyserii Michała Otłowskiego ("Diagnoza"). Ma być to produkcja oparta na faktach, przedstawiająca nielegalne wyścigi samochodowe w Polsce. Za kierownicą piekielnie szybkich samochodów zasiądą m.in. Mikołaj Roznerski, Aleksy Komorowski ("Cisza nad rozlewiskiem"), Tomasz Wołosok ("Wojenne dziewczyny"), Cezary Łukaszewicz ("Belfer"), Karolina Szymczak ("Gwiazdy") i drifterka znana z "Playboya" Karolina Pilarczyk.

Szybkie samochody, bójki, strzelaniny i piękne kobiety. Tego na pewno nie zabraknie w nowym filmie "Diablo", który w mediach jest już określany jako polska wersja słynnych filmów z cyklu "Szybcy i wściekli". Oprócz wyżej wymienionych aktorów w produkcji mają wystąpić także Cezary Pazura i Agnieszka Włodarczyk, która wcieli się w żonę jednego z głównych bohaterów. Mikołaj Roznerski wcieli się w "Kła", prawą rękę jednego z czołowych gangsterów. - Czegoś takiego jeszcze nie grałem - przyznał aktor w rozmowie z telemagazyn.pl.

W filmie nie zabraknie niebezpiecznych scen. Nad ich realizacją będzie czuwać ekipa kaskaderów Tomasza Lewandowskiego. "Diablo" ma trafić do kin w styczniu 2019 roku.