Dlaczego Ada Fijał NIE CHCIAŁA POMAGAĆ ludziom?

2013-01-04 10:43

Być może nie każdy wie, że Ada Fijał ma medyczne wykształcenie. Celebrytka skończyła stomatologię w Collegium Medicum w Krakowie. Jednak zamiast nieść pomoc ludziom, wolała zostać celebrytką. Dlaczego?

Ada Fijał najwyraźniej zawsze marzyła o blasku fleszy, uwielbieniu fanów, zachwytach i zaszczytach godnych gwiazdy. Mimo tego zaczęła studiować stomatologię w Collegium Medicum w Krakowie. - Skończyłam medycynę i w międzyczasie skończyłam studiować w szkole teatralnej. Pochodzę z lekarskiej rodziny, więc to była droga, w która byłam kierowana, a sama nie miałam w sobie takiej woli i mocy, żeby robić to co chodziło mi po głowie od dawna - powiedziała Ada w rozmowie z portalem Pudelek.tv.

W końcu jednak celebrytka poszła do szkoły aktorskiej i zaczęła spełniać swoje wielkie marzenia. Niestety, okazuje się, że jej wszechstronne wykształcenie nie jest dobrze widziane w show-biznesie. - Ludzie wola postrzegać jednowymiarowo osoby publiczne i siebie nawzajem, bo to zaburza systematykę i zaburza schematy i ciężko jest uwierzyć, że można robić kilka rzeczy dobrze (...) myślę, że to zaburza odbiór - powiedziała Ada.

Ada miała szansę pomagać ludziom w ich cierpieniach, ale wybrała czerwone dywany. Jak myślicie, dlaczego?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE