TYLKO U NAS. Doda ma nowego partnera i ZARĘCZYŁA SIĘ?! Ujawniamy, kim jest mężczyzna, z którym się całuje

2020-11-19 17:58
Doda i Max Hodges
Autor: Instagram Doda i Max Hodges

Internet do czerwoności rozgrzała informacja, że Doda ma nowego partnera, a być może właśnie zaręczyła się z przystojnym amerykańskim aktorem. Max Hodges miał oświadczyć się piosenkarce podczas wakacji w Turcji, na których jest właśnie teraz Doda. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że Doda od blisko 3 lat jest żoną producenta filmowego Emila Stępnia. Kim jest więc tajemniczy przystojniak z Ameryki?

Tego nikt się nie spodziewał. Na jaw wyszło właśnie, że Doda może być w zażyłej relacji z amerykańskim aktorem, Maxem Hodgesem - tak przynajmniej mogą sugerować zdjęcia, które od kilku miesięcy publikuje na swoim Facebooku aktor i muzyk ze Stanów. Widać na nich jak całuje atrakcyjną blondynkę, która rzeczywiście do złudzenia przypomina polską piosenkarkę. W listopadzie 2019 roku Max poleciał do Londynu na koncert Dody i był nią zachwycony. W sierpniu tego roku bawili się razem na wakacjach, a teraz spotkali się w Turcji, gdzie Doda wybrała się z przyjaciółką na wymarzony urlop po zakończeniu prac do filmu "Dziewczyny z Dubaju". 

Zobacz: Tak wygląda pilnie strzeżona SEKSPRODUKCJA Dody! Plan filmu "Dziewczyny z Dubaju". TYLKO U NAS

Pikanterii sprawie dodaje fakt, że Max w jednym z komentarzy wyznał Dodzie miłość, a teraz pokazał zdjęcie, którym pochwalił się, że się zaręczył. Czy kobieca dłoń, którą widać na jego zdjęciu należy do Dody? Czy dziewczyna, którą całuje, to na pewno Doda? Piosenkarka milczy i z tego, co nam wiadomo, bawi się w Turcji ze swoją przyjaciółką. 

Doda i Max Hodges - skąd się znają?

Jak udało nam się jednak ustalić, Doda i Max znają się od lat. Już pięć lat temu imprezowali razem podczas wizyty piosenkarki w Los Angeles. Doda była wtedy w Kalifornii ze swoją serdeczną przyjaciółką, która później była świadkiem na jej ślubie z Emilem Stępniem. Dotarliśmy nawet do zdjęć z pamiętnej imprezy sprzed lat, na których widać, że Max okazywał więcej czułości przyjaciółce Dody niż jej samej. Podczas imprezy polubił się zresztą z całą grupą Polaków i do dziś jest z nimi w kontakcie - także z Dodą, z którą, jak widać, spotykają się na różnych krańcach świata. 

Wszyscy mężczyźni Dody
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE