Doda OSTRO o zatrzymaniu Giertycha: W OGÓLE MI GO NIE ŻAL

2020-10-19 14:15
Giertych Doda
Autor: Redakcja SE

Roman Giertych (49 l.) w czwartek został zatrzymany przez CBA, a podczas rewizji zemdlał i trafił do szpitala. Piosenkarka Doda (36 l.) ma jasno określone zdanie na ten temat. Gwiazda sceny podejrzewa, że były polityk udawał zasłabnięcie. W mocnych słowach ocenia też jego praktyki adwokackie.

Roman Giertych kilkukrotnie dał popalić piosenkarce. Jest bowiem adwokatem Emila Haidara, byłego narzeczonego Rabczewskiej, który po ich rozstaniu wytoczył jej kilka spraw sądowych. 

Gdy gwiazda dowiedziała się o zatrzymaniu Giertycha przez CBA, a potem o jego omdleniu, w rozmowie z nami postanowiła skomentować wydarzenia, którymi od czwartku przyglądają się media.

O całej sprawie przeczytaj TUTAJ.

- Ja nie wtrącam się w polityczne rozgrywki, ale miałam do czynienia z wieloma prawnikami w swoim życiu i Roman Giertych powinien stracić możliwość wykonywania zawodu na zawsze. Ciekawe, czy ludzie wiedzą, że jest to adwokat, na którego wpływa najwięcej skarg do rady adwokackiej za jego nieetyczne zachowanie? - komentuje w rozmowie z "Super Expressem" Doda.

Zobacz także: Dramat podczas przeszukania u Giertycha. Wezwano karetkę. Co się stało? [ZDJĘCIA, WIDEO]

- Numer z omdleniem podczas przeszukiwania doradza pewnie każdemu swojemu klientowi, więc sam go wykorzystał jako stary wyga - podejrzewa piosenkarka i dodaje, że w ogóle nie żal jej adwokata: - Karma do niego wróciła za to, jak niszczył ludzi - między innymi mnie. Doskonale wiedział, że nigdy nie byłam szefową gangu, czy jak to nazwał grupy przestępczej, a mimo to wykrzykiwał to w mediach, żeby mnie upokorzyć - ujawnia piosenkarka, która zarzuca Giertychowi to, że niejednokrotnie ujawnił zaprzyjaźnionej prasie tajne akta spraw.

- Czy tak zachowuje się poważny adwokat? Adwokat, który już dawno sprzedał swoją etykę? Jeżeli w mojej sprawie potrafił sięgać po praktyki poniżej pasa, nie mające nic wspólnego z kodeksem adwokackim, to co dopiero w sprawach większych. W ogóle mi nie jest go szkoda - stwierdza bez ogródek Rabczewska.

Dramat podczas przeszukania u Giertycha
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE