Ryzykowna kreacja!

Doda pokazała za dużo?! Dosłownie błysnęła kroczem. Miała bieliznę? [ZDJĘCIA]

2022-08-17 4:00

Choć Doda (38 l.) z roku na rok wygląda coraz lepiej i jest coraz bardziej stylowa, pewne rzeczy się nie zmieniają. Piosenkarka kocha krótkie spódniczki, a jeśli nie nosi akurat jednej z nich, stawia na ogromne rozporki. I to takie niemal do pępka, które więcej odsłaniają, niż zasłaniają.

Doda w miniony weekend była gościem specjalnym jubileuszu zespołu Ich Troje w Mrągowie. Zadała szyku na scenie i poza nią, dosłownie błyszczała w pomarańczowym komplecie - seksownym topie i kto wie, czy nie jeszcze seksowniejszej spódnicy z ogromnym rozporkiem. Każdy krok piosenkarki mógł odsłonić zbyt wiele. Ale przecież Doda jest mistrzynią kreacji z takimi wycięciami i doskonale wie, jak je nosić.

Doda na gale Telekamer dwukrotnie zakładała już sukienki, które wzbudziły sensację, a wszyscy przyglądali im się, zastanawiając, czy piosenkarka ma na sobie majtki. W rozmowie z "Super Expressem" Doda jakiś czas temu rozwiała wszelkie wątpliwości gapiów.

- Chcę stanowczo zaznaczyć, że nigdy w życiu nie byłam bez bielizny na żadnej gali. Ludzie sami widzieli to, co chcieli zobaczyć - śmieje się Doda.

Zakładamy, że i tym razem miała bieliznę na sobie.

Oceńcie sami, zobaczcie zdjęcia Dody w naszej galerii:

Doda. 12 kroków do miłości - zwiastun programu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE