Doda w Białymstoku

i

Autor: screen tv Doda w Białymstoku

Doda ubrana W TĘCZĘ W BIAŁYMSTOKU! [FOTO]

2019-08-03 20:44

W Białymstoku kilkadziesiąt minut temu zaczęła się impreza Polsatu "Disco pod Gwiazdami". Jedną z gwiazd koncertu jest Doda, która podczas swojego występu nie mogła nie nawiązać do białostockich wydarzeń sprzed 2 tygodni, kiedy to kibice z całej Polski atakowali Marsz Równości. Doda wyszła na scenę w wielkiej tęczowej pelerynie. Co powiedziała do publiczności i telewidzów?

Doda wspiera społeczność LGBT od wielu lat - ma wśród gejów wielu fanów i najbliższych przyjaciół, a jako artystka popiera i promuje wolność i tolerancję. Dlatego wydarzenia w Białymstoku sprzed dwóch tygodni nie są jej obojętne. Na swoim Instagramie opublikowała filmiki z Marszu Równości, nie zabrakło też słów wspierających wszystkich, który wzięli w nim udział mimo ataków chuliganów, którzy zjechali z całej Polski. 

Już wtedy Doda miała zakontraktowany na dziś występ w Białymstoku. Artystka nie byłaby sobą, gdyby nie nawiązała na scenie do ostatnich wydarzeń. Swój występ z piosenką "Odkryjemy miłość nieznaną" rozpoczęła od wyjścia na scenę w wielkiej tęczowej pelerynie. Sądzimy, że nie bez znaczenia jest przesłanie piosenki, którą wykonała Doda. Zapowiadając utwór "Dwie bajki" piosenkarka zaapelowała do publiczności i widzów. 

- Miłość uwalnia w ludziach anioły, nienawiść - demony! Łączmy się wszyscy! Wspierajmy się! - powiedziała. 

Doda jest jedną z nielicznych osób publicznych, które wykonały tak życzliwy gest w kierunku środowiska LGBT i jak na razie jedyną, która pojechała do Białegostoku z pozytywnym przesłaniem miłości. Brawo! 

RTV, AGD i elektronika w najniższych cenach. Skorzystaj z rabatów i zniżek na Avans kody promocyjne.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE