Doda uciekła z Polski

2017-12-05 3:00

Doda (33 l.) najwyraźniej ma dość awantur wokół własnej osoby. Zamieszana w aferę szantażowania byłego narzeczonego Emila Haidara (36 l.), za którą może trafić do więzienia, postanowiła uciec z Polski i wylądowała na Gibraltarze.

Jak widać, towarzystwo małp jest dla niej dużo bardziej interesujące niż ludzi w Warszawie. „Kiedy masz za dużo na głowie… Wśród swoich. Gibraltar pozdrawia” – takimi opisami ozdabiała swoje zdjęcia z wypadu. Jak artystka mogła opuścić kraj, skoro ma dozór policyjny i cudem uniknęła aresztowania? – Środek zapobiegawczy w postaci zakazu opuszczania kraju ulega uchyleniu z chwilą wpłaty na konto poręczenia majątkowego. W przypadku Doroty było to 100 tys. zł. Oczywiście cały czas artystkę obowiązuje dozór policyjny, dwa razy w tygodniu stawia się na komisariacie – tłumaczy w rozmowie z „Super Expressem” Adam Gomuła, mecenas Dody.

Zobacz: Ewa Minge ma wielkie serce! Projektantka zbiera pieniądze na szczytny cel

QUIZ u, czy ó? Sprawdź czy znasz się na ortografii

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE