Dokopaliśmy się do zdjęć młodej Teresy Lipowskiej! Nie uwierzycie, jak wyglądała kultowa aktorka!

2023-09-28 12:23

Teresa Lipowska na ekranie telewizora i deskach teatru jest już od wielu lat. Widzowie pokochali ją za rolę nestorki rodu Mostowiaków w serialu "M jak miłość". Teraz udało nam się znaleźć zdjęcie jak kultowa aktorka miała zaledwie 26 lat. Wyglądała dostojnie jak prawdziwa dama! Tylko spójrzcie na te fotografię!

Teresa Lipowska (FB)

i

Autor: AKPA

Teresa Lipowska serca polskiej widowni skradła za role w takich produkcjach "Noce i dnie", "Rodzina Połanieckich" czy "Rzeczpospolita babska" czy filmie "Tato" z Bogusławem Lindą. W ostatnich latach Teresa Lipowska kojarzona jest głównie z rolą Barbary Mostowiak - seniorki rodu Mostowiaków z serialu "M jak miłość", gdzie możemy ją oglądać od pierwszego odcinka. Teraz znaleźliśmy zdjęcie, które pokazuje młoda aktorkę w młodości! Fotografia ma 60 lat!

Tak w młodości wyglądała Teresa Lipowska! Fotografia ma 60 lat

Teresa Lipowska choć jest bardzo popularną aktorką, to stroni od imprez show-biznesowych. W sieci na próżno też szukać jej zdjęć z młodości. Jednak znalazła się fotografia, na której możemy zobaczyć młodą, 26-letnią Teresę Lipowską. Czarno-biała fotografia została zrobiona w 1963 roku, czyli ma już 60 lat. Aktorka wygląda na niej powalająco, niczym prawdziwa dama! Zobaczcie to zdjęcie!

Teresa Lipowska trafi do domu opieki. Smutne wyznanie gwiazdy "M jak miłość"
Nasi Partnerzy polecają