Dorota Stalińska przeszła operację. Jaki jest stan zdrowia aktorki?

2022-08-05 9:11

Dorota Stalińska (69 l.) przeszła operację. Aktorka opublikowała w sieci niepokojące zdjęcie, na którym pozuje w szpitalnym łóżku, a dłoń i stopę ma pokrytą bandażami. Jaki jest stan zdrowia gwiazdy kina?

Dorota Stalińska przeszła operację

i

Autor: AKPA/NIEMIEC

Dorota Stalińska jest znaną i cenioną polską aktorką. Na szklanym ekranie debiutowała w 1976 roku w filmie "Człowiek z marmuru". Od tego czasu regularnie możemy podziwiać jej talent. Ostatnią jej większą rolą była ta w "Koniec świata, czyli kogel-mogel 4". Wcieliła się tam w postać mamy Marlenki i niemal przyćmiła pozostałych bohaterów. Stalińska zagrała energiczną seniorkę z USA, która robi nawet szpagat! Fanów talentu Doroty poważnie więc zmartwi fakt, że ich idolka trafiła do szpitala. Na instagramowym profilu gwiazdy pojawiło się niepokojące zdjęcie. 

Dorota Stalińska w szpitalu

Dorota Stalińska zamieściła w sieci zdjęcie, na którym pozuje ze szpitalnego łóżka. Aktorka ma zabandażowaną dłoń oraz stopę. - Ręka i noga tuż po operacji wśród cudnych magnolii w cudnej atmosferze w cudnej klinice Softmedlaser.Dziękuję dr.Daniel Kozyra i dr.Kasia Kozyra - podpisała fotografię Stalińska. W hasztagach ujawniła, że przeszła operację ortopedyczną. Wspomniała także o palcach, dlatego możemy domyślać się, że chodziło dokładnie o tę część jej kończyn.

Przeczytaj także: Dorota Stalińska pokazała syna. Niesamowita uroda 33-latka

Jaki jest stan zdrowia Doroty Stalińskiej?

Wszystko wskazuje na to, że Dorota Stalińska czuje się znakomicie. Aktorka opublikowała zdjęcie, na którym szeroko się uśmiecha i wręcz tryska pozytywną energią. Zobaczcie sami!

Gwiazdozbiór Jaruzelskiej - Ewa Kasprzyk
Sonda
Lubisz film "Kogel-Mogel"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany