Dorota Stalińska pokazała syna. Niesamowita uroda 33-latka

i

Autor: Dorota Stalińska/INSTAGRAM, Piotr Podlewski/AKPA Dorota Stalińska pokazała syna. Niesamowita uroda 33-latka

Dorota Stalińska pokazała syna. Niesamowita uroda 33-latka

2022-05-30 21:36

Dorota Stalińska (68 l.), aktorka znana m.in. z takich filmów, jak kultowa "Seksmisja" , czy "Kogel - mogel 4", niedawno świętowała urodziny syna. 33-letni Paweł Staliński (33 l.), uczestnik "Tańca z gwiazdami", może popisać się naprawdę zdumiewającą urodą! Zobaczcie sami, czy model jest podobny do swojej słynnej mamy.

Dorota Stalińska chwali się przystojnym synem. Czy Paweł Staliński poszedł w ślady znanej mamy?

Dorota Stalińska ma na swoim koncie wiele niezapomnianych ról. Znana aktorka filmowa i teatralna za jedno z najlepszych dzieł swojego życia uważa jednak przede wszystkim swojego 33-letniego syna. Paweł Staliński, którego bliżej mieli okazję poznać chociażby widzowie "Tańca z gwiadami" z zawodu jest m.in. modelem.

Rzeczywiście, syn Doroty Stalińskiej może pochwalić się wyróżniającą się urodą! Pracujący też okazjonalnie jako aktor Paweł to prawdziwe oczko w głowie znanej mamy, która podzieliła się zdjęciem przystojnej latorośli na swoim koncie na Instagramie. Gwiazda "Seksmisji" świętowała urodziny syna, jednocześnie dodając, że sama nie wie, kiedy tak szybko dorósł!

"Dziś mój syn kończy 33 lata...Jak szybko minęły te wszystkie dni" - tak zdjęcie syna podpisała Dorota Stalińska. Mówi się, że jaka matka, taki i syn - a czy wy uważacie, że są podobni?

Syn Doroty Stalińskiej skończył 33 lata. Czy model przypomina znaną mamę?

Paweł Staliński, na co dzień pracujący jako model, pojawił się także w kilku rolach filmowych, idąc w ślady znanej mamy. Kojarzą go świetnie fani m.in. "Lekarzy" czy kultowego "Klanu". W 2006 roku uczestnik jednej z edycji "Tańca z gwiazdami" cudem przeżył także groźny wypadek samochodowy!

Na szczęście dziś nic już nie grozi jego zdrowiu. Dorota Stalińska z dumą prezentowała zdjęcia syna, świętując jego urodziny.

Krzysztof Ibisz także pochwalił się synem. Jak wygląda i czym zajmuje się Maksymilian? Zobacz w galerii zdjęć poniżej!

Majka Jeżowska w Esce ROCK! Artystka o Dniu Matki, Nergalu, Pol'and'Rock Festival i vlogowaniu
Sonda
Czy syn Doroty Stalińskiej jest do niej podobny?
Nasi Partnerzy polecają