Dorota Szelągowska o chorobie mamy: Za kilka godzin operacja. Wstrząsające wyznanie

i

Autor: AKPA, instagram/@dotindotin Dorota Szelągowska o chorobie mamy: "Za kilka godzin operacja". Wstrząsające wyznanie

Serce się łamie

Dorota Szelągowska o chorobie mamy: "Za kilka godzin operacja". Wstrząsające wyznanie

2022-12-19 16:20

Dorota Szelągowska (42 l.) otworzyła się na temat choroby mamy, Katarzyny Grocholi (65 l.). "Mama ma raka" - wyznała projektantka wnętrz w felietonie, który ukazał się w "Wysokich Obcasach Extra". Wyjawiła, jak się czuje Katarzyna Grochola.

Dorota Szelągowska to projektantka wnętrz, która prowadzi własny program "Totalne remonty Szelągowskiej", a także influencerka - na Instagramie obserwuje ją niemal 900 tysięcy internautów. Ostatnio na łamach "Wysokich Obcasów Extra" pojawił się felieton jej autorstwa, w którym wyznała, że jej mama - Katarzyna Grochola - ma raka. 

Katarzyna Grochola ma raka. Dorota Szelągowska otworzyła się na temat choroby mamy

Dorota Szelągowska w najnowszym felietonie, który ukazał się na łamach "Wysokich Obcasów Extra", opisywała, co wydarzyło się w jej życiu w ostatnich tygodniach. Szczególnie ważne było jej wyznanie dotyczące choroby mamy - Katarzyny Grocholi

"Mama ma raka. Nie mówiłam ci, bo to się nagle okazało. Za kilka godzin operacja. Powiedziała, że wszystko będzie dobrze - napisała cytowana przez Pudelka Dorota Szelągowska w felietonie. 

Projektantka wnętrz wspomniała o mamie także przy okazji opisywania debiutu syna w teatrze. "Wczoraj byłam na premierze spektaklu, w którym gra mój syn. (...) W antrakcie dzwoniłam do matki, ale nie miała siły gadać. Pójdzie pewnie w grudniu, jak wyjmą jej dreny" - czytamy na łamach "Wysokich Obcasów Extra".

Dorota Szelągowska zadbała również o dopełnienie formalności, dlatego odwiedziła notariusza. "Byłam wczoraj z Marią (siostrą - red.) u notariusza. Matka chce pozałatwiać jakieś sprawy, a ja w sobotę jadę do Hiszpanii na trzy tygodnie" - poinformowała. Dodała również, że zamierza odwiedzić Katarzynę Grocholę w szpitalu. "Kończę, bo jeśli chcę dziś jeszcze podjechać do szpitala, to muszę ogarnąć czasoprzestrzeń" - czytamy. 

Zobacz także: Dorota Szelągowska o problemach psychicznych: "Byłam na totalnym dnie". Potrzebowała specjalisty

Katarzyna Grochola przed laty zmagała się z nowotworem. Teraz nie odniosła się do informacji, które przekazała Dorota Szelągowska, jednak faktem jest, że na jej profilu na Instagramie pojawiło się nagranie z lekarzem - specjalistą do spraw chorób płuc, z którym będzie spotykać się "odrobinę częściej niż zwykle". 

Nie bądźcie tacy głupi i nie palcie papierosów - mówiła fanom Katarzyna Grochola.

Sonda
Lubisz Dorotę Szelągowską?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany