Dorota Szelągowska pokazała brzuch w bikini

i

Autor: AKPA/Podlewski Dorota Szelągowska pokazała brzuch w bikini

Pokochała siebie

Dorota Szelągowska pokazała brzuch w bikini. Nie robiła tego od 21 lat! "Trochę wstyd"

2022-09-11 11:30

Dorota Szelągowska (42 l.) zaskoczyła swoich fanów zdjęciem w bikini. Pokazała brzuch całkowicie bez filtrów - jak wyjawiła, wystawiła tę część ciała na słońce po raz pierwszy od 21 lat! "Trochę wstyd" - napisała Szelągowska, dzieląc się swoimi przemyśleniami z fanami.

Dorota Szelągowska to projektantka wnętrz, która dała się poznać telewidzom dzięki występom na antenie TVN. Współpracuje ze stacją od 2014 roku, a jej program "Totalne remonty Szelągowskiej" cieszy się olbrzymią popularnością. Szelągowska może liczyć na naprawdę spore zarobki!

W jej życiu prywatnym w ostatnim czasie zaszły spore zmiany. Niedawno wyszło na jaw, że Szelągowska musiała przejść operację, a jej ślub kościelny z Adamem Sztabą został unieważniony. Córka Katarzyny Grocholi od pewnego czasu pracowała nad sylwetką pod okiem trenera personalnego. Metamorfoza Doroty Szelągowskiej oraz jej nowa fryzura robią wrażenie! Najwyraźniej nabrała również pewności siebie, postanowiła bowiem pokazać swój brzuch w bikini. Zdjęcie Szelągowskiej pozbawione jest filtrów. 

Brzuch - pierwszy raz od 21 lat na słońcu. Niezbyt piękny, ale mój. Trochę wstyd. Nie, że go pokazuję, tylko że przez tyle lat myślałam o nim bez czułości. Starość jest fajna, szkoda, że nie wiedziałam wcześniej, że można inaczej - napisała Szelągowska.

Zobaczcie zdjęcie, które opublikowała Szelągowska. Projektantka wnętrz zrezygnowała z upiększania go, pokazując swoje ciało takim, jakie jest. Kosztowało ją to sporo wysiłku - w końcu sama przyznała, że przez 21 lat nie opalała się w bikini. Gratulujemy jej wypracowania zdrowego podejścia!

Dorota Szelągowska pokazała brzuch w bikini. Nie robiła tego od 21 lat

i

Autor: instagram/@dotindotin Dorota Szelągowska pokazała brzuch w bikini. Nie robiła tego od 21 lat
Sonda
Lubisz Dorotę Szelągowską?
Nasi Partnerzy polecają