Dorota Szelągowska przeszła operację!

i

Autor: AKPA/Gałązka

Dorota Szelągowska przeszła operację! "Tak naprawdę nie powinnam tu być"

2022-05-19 16:28

Unieważnienie małżeństwa nie jest jedynym problemem Doroty Szelągowskiej (42 l.). Jak możemy dowiedzieć się z ostatniego odcinka "Totalnych remontów Szelągowskiej", niedawno znalazła się ona w szpitalu. Co więcej - Dorota Szelągowska przeszła operację!

Dorota Szelągowska jest projektantką wnętrz, która od 2014 roku współpracuje ze stacją TVN. Widzowie mogli zobaczyć ją w takich formatach jak "Domowe rewolucje", "Dorota was urządzi" oraz "Totalne remonty Szelągowskiej". Ostatni z programów okazał się być strzałem w dziesiątkę - publiczność pokochała Dorotę Szelągowską! 

Niestety, choć projektantka przeżywa złoty okres w życiu zawodowym, nie można powiedzieć tego samego o sferze prywatnej. Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że ślub kościelny Doroty Szelągowskiej i Adama Sztaby został unieważniony. Jak wyjawił mężczyzna, sprawę sfinalizowano przed kilkoma miesiącami, z dala od blasku fleszy. 

Dorota Szelągowska jest po operacji

Podczas ostatniego odcinka "Totalnych remontów Szelągowskiej" projektantka wnętrz poinformowała widzów o swoich problemach ze zdrowiem. Dorota Szelągowska ujawniła, że epizod nagrywany był zaledwie kilka dni po jej operacji.

- Ja miałam 5 dni temu operację i tak naprawdę nie powinnam tu być dziś z wami, a na pewno nie mogę iść na demolkę - powiedziała reszcie ekipy projektantka. 

Gwiazda show "Totalne remonty Szelągowskiej" dotychczas nie opowiadała publicznie o swoich problemach ze zdrowiem. Nie wiadomo, dlaczego Dorota Szelągowska trafiła do szpitala ani jaką operację przeszła. Mamy jednak nadzieję, że to nic poważnego, i życzymy jej szybkiego powrotu do pełnej sprawności! 

EUROWIZJA - wywiad z Krystianem Ochmanem!
Sonda
Lubisz Dorotę Szelągowską?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE