Dorota Szelągowska ujawnia, na co choruje jej córka. To zagraża jej życiu!

i

Autor: AKPA/Gałązka

Współczujemy!

Dorota Szelągowska ujawnia, na co choruje jej córka. To zagraża jej życiu!

2022-08-01 18:33

Dorota Szelągowska (41 l.) podzieliła się z fanami informacją o chorobie swojej córki. Okazuje się, że mała Wanda cierpi na poważną wadę serca. Dziewczynka praktycznie od urodzenia leczy się w Centrum Zdrowia Dziecka. Teraz prezenterka i projektantka wnętrz ujawnia, przez co musiały przejść! Na szczęście jest poprawa.

Dorota Szelągowska przeżyła koszmar! Jej córeczka ma wadę serca

Dorota Szelągowska jest znana jako mistrzyni remontów. Prezenterka, córka Katarzyny Grocholi, która prowadzi takie programy, jak "Totalne remonty Szelągowskiej" czy "Tu jest pięknie", w jednym z ostatnich odcinków podzieliła się z fanami trudnymi doświadczeniami. Szelągowska jest mamą dwójki pociech. Dzieli ich spora różnica wieku! O ile starszy syn Doroty Szelągowskiej to już dorosły student, o tyle jej córeczka z trzeciego małżeństwa, Wanda, jest jeszcze małą dziewczynką. 

Czterolatka ma także poważne problemy ze zdrowiem. Cierpi na poważną wadę serca! W związku z tym Dorota Szelągowska musiała spędzić wiele dni z córeczką w szpitalu. Mała Wanda była praktycznie od urodzenia leczona w Centrum Zdrowia Dziecka. Nawet nie potrafimy sobie wyobrazić, jak koszmarne musiały być takie chwile... Na szczęście dziewczynka powoli wraca do zdrowia! 

Prezenterka i projektantka wnętrz wreszcie mogła odetchnąć z ulgą. O bolesnych wspomnieniach Dorota Szelągowska opowiedziała jednak fanom! Poniżej przeczytacie, jak wzbogaciła ją walka o zdrowie najmłodszej córki. Wstrząsające!

Czekałam na ten dzień od paru miesięcy. Jadę do Centrum Zdrowia Dziecka. Tym razem już nie jako mama pacjenta. Moja córka ma wadę serca, więc jakiś czas temu spędziłam tam trochę czasu. I to było naprawdę trudne doświadczenie, chociaż też bardzo ubogacające - tłumaczyła w prowadzonym przez siebie programie Dorota Szelągowska. Współczujemy! To musiało być ciężkie przeżycie.

Nie uwierzycie, do czego przyznała się Dorota Szelągowska! Więcej w naszej galerii zdjęć poniżej.

"Nasz nowy dom" bohaterka wyznaje: dzięki Dowbor dostałam nowe życie
Sonda
Lubisz Dorotę Szelągowską?
Nasi Partnerzy polecają