Dorota Szelągowska

i

Autor: AKPA/Podlewski Dorota Szelągowska

Wygląda zjawiskowo

Dorota Szelągowska pokazała nogi, a fani oszaleli. Do tego ta fryzura!

2022-07-15 11:07

Dorota Szelągowska (42 l.) od jakiegoś czasu walczy z nadprogramowymi kilogramami. W końcu zdecydowała się na pomoc profesjonalnego trenera. Gwiazda TVN nie ukrywa jednak, że nie zawsze ma ochotę na wymagające ćwiczenia. Jednak ciężka praca opłaciła się, bo teraz wygląda obłędnie. Fani są zachwyceni jej figurą i nową fryzurą.

Dorota Szelągowska cztery lata temu urodziła córkę Wandę. Po ciąży ciężko było jej wrócić do wcześniejszej sylwetki. Ostatnio jednak ostro wzięła się za siebie. Pod okiem profesjonalnego trenera intensywnie ćwiczy. Dzisiaj efekty widać gołym okiem. Sama Dorota jest chyba wreszcie zadowolona z tego jak wygląda, bo pochwaliła się na Instagramie zdjęciem, na którym pozuje w sukience z głębokim wycięciem, które odsłania smukłe nogi. Fani oszaleli na punkcie metamorfozy gwiazdy TVN.

Szelągowska chwali się nogami

Trzeba przyznać, że Dorota wygląda rewelacyjnie. Jej samej podobają się efekty ciężkich ćwiczeń i jak przyznaje, trochę żałuje narzekania na swojego trenera. "Jak patrzę na to zdjęcie, to nawet trochę żałuję wszystkich nienawistnych myśli i przekleństw wypowiadanych pod jego adresem, jak zmienia 8 w 16 powtórzeń, i udaje, że od początku tak miało być. A wcale nie miało", napisała pod zdjęciem. Fani również nie kryją swojego zachwytu, a głos zabrał nawet sam trener Szelągowskiej:

"Szczęka na podłodze Doti! Aż się łezka w oku kręci widząc jakie zmiany u Ciebie nastąpiły. Jestem okrutny, ale to dla twojego dobra", napisał Karol Adamczyk. 

Nowa fryzura Szelągowskiej

Fani Doroty zauważyli jeszcze jedną rzecz. Odkąd celebrytka jest na wakacjach na Warmii, postawiła na naturalny wygląd i dzięki temu możemy zobaczyć, jak naprawdę wyglądają jej włosy. Okazuje się, że gwiazda TVN jest właścicielką kręconych włosów, które nieustannie prostuje. Tymczasem jej fani są zauroczeni takim wydaniem ich ulubienicy. 

"A ja się zawsze zastanawiam, po co Pani te włosy wiecznie prostuje do programów, skoro takie piękne loki ma?!?", zapytała jedna z Inetranutek, na co odpowiedziała jej Dorota:

"też się zastanawiam …❤️"

Sonda
Podoba ci się Dorota Szelągowska w kręconych włosach?