Zachwycająca metamorfoza Doroty Szelągowskie

i

Autor: instagram/@dotindotin Zachwycająca metamorfoza Doroty Szelągowskie

Robi wrażenie

Zachwycająca metamorfoza Doroty Szelągowskiej. "Cofasz czas"

2022-08-12 10:39

Dorota Szelągowska (42 l.) opublikowała na Instagramie zdjęcie, które wywołało efekt "wow" wśród internautów - jej metamorfoza nie pozostała niezauważona! Sylwetka Szelągowskiej wygląda obłędnie, co podkreślili fani w komentarzach.

Dorota Szelągowska to projektantka wnętrz oraz prowadząca m.in. programu "Totalne remonty Szelągowskiej". Lubiana prezenterka może pochwalić się sporymi sukcesami na polu zawodowym, jednak w ostatnim czasie w jej życiu prywatnym pojawiły się pewne komplikacje. Córka Doroty Szelągowskiej cierpi na wadę serca, a słynna mama ostatnio zabrała ją do szpitala. Nie tak dawno ona sama miała problemy zdrowotne, co sprawiło, że musiała poddać się operacji

Jakby tego było mało, niedawno do mediów dotarła informacja na temat unieważnienia ślubu kościelnego Doroty Szelągowskiej i Adama Sztaby. Sprawa wyszła na jaw wiosną br., jednak z komentarza mężczyzny wiadomo, że do unieważnienia doszło kilka miesięcy wcześniej, a byli partnerzy nie mówili o tym w mediach. 

Najwyraźniej jednak komplikacje w życiu prywatnym projektantki wnętrz nie wpływają na sferę zawodową. To złoty okres w jej karierze, a zarobki Doroty Szelągowskiej za prowadzenie programów, współprace z markami, działalność w social mediach i prowadzenie biura projektowego są naprawdę wysokie! Dodatkowo od pewnego czasu lubiana blondynka pracuje nad własną sylwetką, a wysiłki, które podejmuje, zdecydowanie się opłacają. Na nowych zdjęciach Szelągowska pokazuje swoją metamorfozę i nieustannie zachwyca fanów efektami walki z nadprogramowymi kilogramami!

Tak zmieniła się Dorota Szelągowska

Przemiana Doroty Szelągowskiej nie uszła uwadze jej fanów. Gwiazda TVN pod czujnym okiem trenera pracowała nad sylwetką, a gdy ostatnio pokazała na Instagramie odsłonięte nogi, internauci oszaleli z zachwytu! Teraz na platformie pojawiły się nowe zdjęcia Doroty Szelągowskiej w nowej fryzurze - naturalnych, kręconych włosach, w których pokazuje się od jakiegoś czasu. Projektantka ponownie oczarowała fanów. Na nowych zdjęciach ma na sobie luźne ubrania oraz sportowe obuwie. Wysiłek, który wkłada w swoją metamorfozę, zdecydowanie się opłacił! Najwyraźniej sama Szelągowska jest zadowolona ze swojego wyglądu.

Jak nie mam nic ciekawego do powiedzenia, to wyglądam tak. Uważam, że całkiem ładnie - napisała pod zdjęciami.

Internauci są pod wrażeniem tego, jak wygląda Dorota Szelągowska. Co niektórzy sugerują, że trudno ją poznać, pojawiły się nawet porównania do... Marilyn Monroe! "Ale chudzinka", "Przepiękny look", "Boska Szelągowska", "Cofasz czas" - piszą zachwyceni fani. 

Jak Wam się podoba Dorota Szelągowska w takim wydaniu?

"Nasz nowy dom" bohaterka wyznaje: dzięki Dowbor dostałam nowe życie
Sonda
Podoba ci się Dorota Szelągowska w kręconych włosach?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany