Katarzyna Dowbor; Dorota Szelągowska

i

Autor: Mieszko & Kurnikowski/AKPA

Gwiazda nie ma wątpliwości

Dorota Szelągowska przerywa milczenie w sprawie zwolnienia Katarzyny Dowbor! Tak skomentowała jej odejście. Padają bardzo szczere słowa

2023-05-11 9:16

Nie milkną echa po głośnym zwolnieniu Katarzyny Dowbor (64l.). Z popularną prezenterką solidaryzuje się wiele gwiazd polskiego show-biznesu. Głos w sprawie zabrała również Dorota Szelągowska (42l.). Wielu z nas czekało na jej reakcję. Z ust gwiazdy TVN padają szczere słowa. Zobaczcie, co powiedziała!

Katarzyna Dowbor w poniedziałek poinformowała, że zakończyła swoją pracę przy programie "Nasz Nowy Dom". Dla fanów, a także dla wielu gwiazd polskiego show-biznesu był to szok. Wyrazy wsparcia wyraziły między innymi: Monika Richardson, Katarzyna Skrzynecka czy synowa prezenterki, Joanna Koroniewska-Dowbor. Głos w sprawie zabrała również Dorota Szelągowska. Gwiazda TVN nie pozostawiła żadnych złudzeń.

Dorota Szelągowska przerywa milczenie. Tak wypowiedziała się o odejściu Katarzyny Dowbor!

Katarzyna Dowbor w swoich mediach społecznościowych postanowiła podziękować fanom za tak liczne wsparcie. Dziennikarka nie kryła wzruszenia. Pod postem pojawiła się lawina komentarzy. Poruszające nagranie skomentowała Dorota Szelągowska.

- Wysyłam tony miłości. Pomogliście tylu ludziom, że wierzę, że to dobro do Was wróci - napisała.

Fani zareagowali na słowa projektantki i wpadli również na pomysł, aby Katarzyna Dowbor i Dorota Szelągowska połączyły siły i wspólnie remontowały domy. - A ja widzę team Dorota, Marika, Darek i Katarzyna - napisał jeden z internautów. 

A Wy chcielibyście, aby Panie miały wspólny program? Zagłosujcie w sondzie!

Zobacz poniższą galerię: Katarzyna Dowbor jest niezastąpiona 

Katarzyna Dowbor po 10 latach żegna się z programem "Nasz nowy dom"
Sonda
Chcesz, żeby Katarzyna Dowbor i Dorota Szelągowska połączyły siły?
Nasi Partnerzy polecają