Dorota Wellman stanęła oko w oko z Georgem Clooneyem. Zaproponował jej wspólne zdjęcie, ona chciała czegoś więcej

i

Autor: Akpa Dorota Wellman stanęła oko w oko z Georgem Clooneyem. Zaproponował jej wspólne zdjęcie, ona chciała czegoś więcej

Zadziwiająca reakcja dziennikarki!

Dorota Wellman stanęła oko w oko z Georgem Clooneyem. Zaproponował jej wspólne zdjęcie, ona chciała czegoś więcej

2023-06-27 20:14

Dorota Wellman ( 62 l.) w jednym z ostatnich wywiadów opowiedziała o swoim przypadkowym spotkaniu z hollywoodzkim gwiazdorem. Dziennikarka spełniając jedno ze swoich marzeń wybrała się nad jezioro Como. Kiedy z zachwytem podziwiała taflę wody przysiadł się do niej i zagadał obcy mężczyzna. Okazało się, że to mieszkający w okolicy Clooney.

Dorota Wellman w wywiadzie dla TVN24 opowiedziała o tym, jak spełniają się marzenia. Dziennikarka zawsze pragnęła zobaczyć jezioro Como. Kilka lat temu postanowiła spełnić to pragnienie. Miała wolny dzień, wsiadła w samolot i poleciała na jedną dobę do Włoch. Jak wspomina, siedziała na jednej z ławeczek usytuowanych tuz nad brzegiem i wpatrywała się w magnetyzującą taflę wody. - Zawsze marzyłam, żeby pojechać nad jezioro Como. Ono działa mi na wyobraźnię. Działa z literatury, z filmu, obrazów, więc jednym z takich marzeń była podróż nad Como, siadanie nad jeziorem i spokojne patrzenie w wodę. Udało mi się to cztery lata temu - wspominała prezenterka.

Dorota Wellman podziwiała jezioro, kiedy niespodziewanie przysiadł się do niej George Clooney

Kiedy tak siedziała i wpatrywała się w wodę przysiadł się do niej mężczyzna i rozpoczął miłą pogawędkę. Zapytał, czy dziennikarce podoba się widok i niezmiernie zdziwiła go wiadomość, że kobieta przyleciała tylko na 24 godziny, by popatrzeć na wodę. Stwierdził nawet, że to szalony pomysł, a ona przyznała, że przecież właśnie tak spełnia się marzenia. Dopiero po jakimś czasie Wellman zorientowała się, kto siedzi obok niej: - Rozmawialiśmy przez jakiś czas. Wtedy kątem oka spostrzegłam, że ja jednak tego mężczyznę znam skądś i to nawet powiedziałabym, że dosyć dobrze, choć nie osobiście.

Clooney zaproponował wspólne foto, dziennikarka odmówiła. Liczyła na kawę

Pogawędka była bardzo miła i toczyła się jeszcze przez chwilę. W pewnym momencie Clooney zaproponował, aby zrobili sobie razem zdjęcie. Dziennikarka odmówiła, co wprawiło gwiazdora w konsternację. - On zapytał mnie na końcu, czy chcę zrobić sobie z nim zdjęcie. Powiedziałam nie. Wszyscy sobie z nim robili zdjęcia poza mną –opowiadała Dorota, po czym przyznała, że tak naprawdę to liczyła na kawę. W końcu gwiazdor od wielu lat jest twarzą jednej z kawowych marek. Jak przyznała, to, że jej tą kawą nie poczęstował, było dla niej rozczarowujące.

Polecamy galerię: Dorota Wellman i Marcin Prokop - chcieli ich rozdzielić

Dorota Wellman i Marcin Prokop. Najsympatyczniejszy duet w telewizji?
Sonda
Lubisz Dorotę Wellman?