Dorota Wellman

i

Autor: TikTok/EAST NEWS

Zmiany w telewizji?!

Dorota Wellman znika z "Dzień Dobry TVN"?! Zaskakujący poranek Marcina Prokopa!

2023-06-16 16:48

„Dzień Dobry TVN” to hitowy śniadaniowy program stacji TVN. Codziennie w godzinach porannych prezenterzy przedstawiają lekkie i życiowe informacje. Najbardziej rozpoznawalnym duetem prowadzących są Dorota Wellman (62 l.) i Marcin Prokop (46 l.). Jak się okazało, w piątkowy poranek widzowie nie ujrzeli jej na antenie, a… młodego TikTokera.

Dorota Wellman odchodzi z „Dzień Dobry TVN”? Zaskakujący poranek w telewizji!

Dorota Wellman oraz Marcin Prokop od lat prowadzą „Dzień Dobry TVN”. Jednak w piątkowym wydaniu (16 czerwca) widzowie zobaczyli coś innego. Zamiast Doroty pojawiła się „Ta Jedna Ciotka” z TikToka, inaczej Mateusz Glen.- Szanowni państwo, no w TVN-ie zmiany, zmiany, zmiany - cytując klasyka. Na prośbę państwa, żeby coś się zadziało, żeby ten kołowrót się kręcił, żeby ten cyrk jechał dalej, postanowiliśmy dać szansę młodzieży – powiedział Marcin Prokop. Jak zaznaczał Prokop, widzowie porannego programu prosili o jakieś zaskoczenie.

Dorota Wellman i Marcin Prokop. Najsympatyczniejszy duet w telewizji?

Dlaczego Dorota Wellman nie pojawiła się w „Dzień Dobry TVN”?

Jak przekazał TVN, chwilę po ogłoszeniu zmiany, zarówno profil na Facebooku jak i skrzynkę mailową z pytaniem „A gdzie Dorota?”. Po chwili się okazało, że na prośbę fanów, Dorota z Marcinem zażartowali z widzów. Już w kolejnym wejściu prowadząca pojawiła się u boku Prokopa. - Maile od państwa pojawiły się szybciej, niż się spodziewaliśmy, dlatego postanowiliśmy jednak przywrócić dawny ład i porządek, żeby nie powiedzieć prawo i sprawiedliwość, Dorota Wellman na swojej pozycji – powiedział Marcin Prokop.

Sonda
Lubisz Dorotę Wellman?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany