Wellman

i

Autor: AKPA/Niemiec Wellman

Co się stało?

Dorota Wellman zniknęła z "Dzień Dobry TVN". Jest komentarz stacji

2022-10-16 22:41

Ku zaskoczeniu widzów doszło do nagłych zmiana w "Dzień Dobry TVN" i przed kamerami nie pojawiła się Dorota Wellman (61 l.). Marcin Prokop (45 l.), z którym do tej pory prowadziła śniadaniówkę, również nie krył swojego zdziwienia. Co się stało z prezenterką? Jest komentarz stacji.

Od lat widzowie najbardziej lubią poranki, gdy to Dorota Wellman i Marcin Prokop prowadzącą "Dzień Dobry TVN". Tworzą zgrany duet, który potrafi rozbawić do łez. Prywatnie również się przyjaźnią, więc dobrą relację między nimi po prostu czuć przed kamerami. Ostatnio jednak fani śniadaniówki mocno się zdziwili, gdy zamiast Doroty u boku Marcina zobaczyli Annę Kalczyńską. Ta nagła zmiana była też zaskoczeniem dla samych prowadzących. 

Wellman zniknęła z "Dzień Dobry TVN"

Kalczyńska, która zastąpiła Wellman powiedziała przed kamerami: - Nie uwierzą państwo, co nam się dzisiaj z Marcinem przytrafiło. Przyszliśmy do pracy rano i okazało się, że żadne z nas się nie pomyliło. Tak miało być. Z wielu prowadzących „Dzień dobry TVN” maszyna losująca wybrała właśnie mnie i Marcina. Widzowie byli zaniepokojeni, że zabrakło Doroty i nikt nie wyjaśnił co się stało. Pod koniec wydania prowadzący postanowili zdradzić powód nieobecności Wellman. Okazuje się, że ma ona problemy zdrowotne. TVN również zdecydowała się zabrać głos i uspokoić widzów. - Dorotę w „Dzień dobry TVN” zobaczymy już podczas kolejnego dyżuru – poinformowała Joanna Górska, rzeczniczka TVN, w rozmowie z Plejadą. 

Sonda
Oglądasz "Dzień Dobry TVN"?
Nasi Partnerzy polecają