Aktorzy TVP w żałobie. Jeden stracił żonę, a drugi matkę. Wzruszające pożegnanie

2023-01-11 19:20

Michał Lesień (49 l.) i Zbigniew Lesień (76 l.) to aktorzy doskonale znani z hitowych seriali TVP: „Klan” oraz „Komisarz Alex”. To właśnie twórcy tego pierwszego przekazali tragiczne informacje. Okazuje się, że aktorzy stracili ukochaną kobietę - żonę i matkę.

Michał Lesień i Zbigniew Lesień stracili matkę i żonę

i

Autor: AKPA Michał Lesień i Zbigniew Lesień stracili matkę i żonę

Michał Lesień to ulubieniec widzów. Wszystko za sprawą roli w kultowym serialu „Lokatorzy” w którym wcielał się w postać Jacka Przypadka, beztroskiego absolwenta Studium Gastronomicznego i szefa kuchni. Po zakończeniu produkcji wystąpił w wielu popularnych serialach, zatańczył także w „Tańcu z gwiazdami”. 29 września 2012 roku poślubił Dorotę Głowacką, po ślubie oboje przyjęli podwójne nazwisko. Mówi się, że aktorem został dzięki ojcu, Zbigniewowi Lesieniowi, który w 1991 roku został dyrektorem Teatru im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu. Michał, jako nastolatek, statystował przy kilku przedstawieniach i zdecydował, że chce podążać ścieżką ojca. Niewiele wiadomo natomiast o jego matce. Kobieta nie udzielała się medialnie. Jak jednak przekazali twórcy „Klanu” - właśnie zmarła.

Michał Lesień w żałobie po śmierci matki

W sieci znalazł się nekrolog.

Panu Zbigniewowi Lesieniowi oraz Panu Michałowi Lesieniowi-Głowackiemu słowa wsparcia i wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci Żony i Mamy składają realizatorzy serialu ,,Klan” - czytamy.

Skandal z udziałem Zbigniewa Lesienia

Zbigniew Lesień był także dyrektorem wrocławskiego Teatru Współczesnego. To właśnie wtedy jedna z pracownic teatru oskarżyła go o molestowanie seksualne. Sprawa trafiła do sądu w 1998 roku. Uznano go winnym, ale kara nigdy nie została orzeczona z racji dobrej opinii, którą cieszył się aktor. Jego kariera została przerwana na kilka lat.

Nekrolog. Nie żyje matka Michała Lesienia

i

Autor: GW
Sonda
Wierzysz w życie po śmierci?
Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki