Małgorzata Rozenek-Majdan

i

Autor: Instragram Małgorzaty Rozenek-Majdan Małgorzata Rozenek-Majdan

Dramat Małgorzaty Rozenek-Majdan: Grozi mi rak piersi

2019-10-21 5:40

Małgorzata Rozenek-Majdan (41 l.) i jej mąż Radosław (47 l.) walczą o to, by zostać rodzicami. Jedyną ich szansą jest metoda in vitro. Niestety, jak się okazuje, procedura jest niezwykle bolesna i ryzykowna. Grozi bowiem zachorowaniem na raka piersi. – Absolutnie wiem, jakie ryzyko ponoszę. Podpisuję na to zgody – opowiada Małgosia.

Starania pary o wspólnego potomka od trzech lat nie przynoszą efektu. – Mieliśmy wiele nieudanych prób. Dwa poronienia i wiele nieudanych prób… – przyznaje smutno Małgosia. Ból utraty dziecka to niejedyne, z czym muszą się zmagać. – Koktajl hormonalny, który się dostaje, jest silny i może powodować choroby nowotworowe w przyszłości. Ta ilość estrogenów, którą się dostaje, to są hormony, które źle działają na układ rozrodczy, mocno zwiększa się ryzyko raka piersi. Dlatego też niezbędne jest wykonanie USG piersi przed każdą procedurą. Absolutnie wiem, jakie ryzyko ponoszę. Podpisuję na to zgody – powiedziała. – Dostajesz bardzo dużą ilość koktajli hormonalnych. Ukłucie nie boli, sama robię zastrzyki w fałdę brzuszną – dodaje Małgosia.

Piersi piękne i zdrowe - e-Poradnik jak mieć piersi, których pożądają mężczyźni? >

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają