Iza Miko z mamą Grażyną Dyląg

i

Autor: AKPA

Grały w "07 zgłoś się"

Dwie Grażyny Dyląg. Mama Izy Miko i była żona Marka Włodarczyka

2023-05-26 23:15

A to historia! W polskim filmie mamy dwie Grażyny Dyląg, które grały w "07 zgłoś się". Media mylnie podawały, że to jedna i ta sama osoba. Grażyna Dyląg urodzona w 1954 roku to była żona Marka Włodarczyka (69 l.), z którym ma syna Patryka (36 l.). Druga Grażyna Dyląg z 1955 roku to była żona aktora Aleksandra Mikołajczaka (70 l.), z którym ma córkę Izę Miko (42 l.), aktorkę mieszkającą w Stanach Zjednoczonych.

Obie aktorki zagrały w "07 zgłoś się". Zdecydowanie większą rolę miała starsza Grażyna Dyląg (69 l.). Zagrała Klementynę Nawrocką, siostra Jagodzińskiej w 12. odcinku "Ścigany przez samego siebie". Obecnie mieszka w Wiedniu gdzie prowadzi zajęcia na jednej z uczelni filmowych. Po raz ostatni w polskiej produkcji zagrała w 1994 roku ("Żabi skok"). Grażyna Dyląg (68 l.) młodsza, to z kolei aktorka, która wystąpiła m.in. w "Pograniczu w ogniu", "W labiryncie" i "Lecie leśnych ludzi". W "07 zgłoś się" zagrała epizod, byłą żonę Kazimierza Brodzkiego w 20. odcinku pt. "Złocisty". Nie została wymieniona nawet w napisach końcowych.

Iza Miko złożyła swojej mamie życzenia na Dzień Matki i opublikowała zdjęcia z dzieciństwa. Aktorka ma jeszcze brata Sebastiana Mikołajczaka.

Marek Włodarczyk nie poślubi 38 lat młodszej partnerki!

Groby aktorów 07 zgłoś się i Daleko od szosy. Niezapomniani
Sonda
Oglądałeś/aś "07 zgłoś się"?
Nasi Partnerzy polecają