Marek Włodarczyk z partnerką

i

Autor: Printscreen instagram

Marek Włodarczyk nie poślubi 38 lat młodszej partnerki!

2018-01-02 13:24

Marek Włodarczyk od dwóch lat związany jest z młodszą o 38 lat, początkującą aktorką Sandrą Kościelniak. Niedawno w mediach pojawiła się informacja o zaręczynach pary... Głos w tej sprawie zabrał gwiazdor "Kryminalnych".

Na profilach Marka Włodarczyka i Sandry Kościelniak kilka tygodni temu pojawiły się bardzo wymowne zdjęcia. Wiele wskazywało na to, że para postanowiła zalegalizować swój związek i 63-letni aktor oświadczył się 25-letniej partnerce. Na jednym ze zdjęć widzieliśmy wannę, w której pływały płatki róż. Na jej tle widniała dłoń Sandry z pięknym pierścionkiem na palcu. Aktor opisał fotografię hasztagiem "Surprise", a w komentarzach posypały się gratulacje.

"Twoje Imperium" postanowiło pogratulować aktorowi i jego młodej wybrance. Kiedy zadzwonili, gwiazdor wszystkiemu zaprzeczył. - To bzdura! Nie wiem, kto to wymyślił - powiedział w rozmowie z tygodnikiem.

Marka Włodarczyka znamy między innymi z serialu "Kryminalni". Niedawno oglądaliśmy go również na antenie TVN w programie "Agent. Gwiazdy". Pierwszą żoną Marka Włodarczyka była Grażyna Dyląg, z którą ma syna. Druga wieloletnia partnerka aktora, Karen Friesicke, popełniła samobójstwo w 2015 roku. Kobieta od lat cierpiała na depresję. Para doczekała się dwóch synów.

ZOBACZ TAKŻE: Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny. Marek Włodarczyk gwiazdą nowego serialu w TV4